Skocz do zawartości

Projekt grupowy - Polskie niszczyciele klasy Hunt 1/700


bazylms

Rekomendowane odpowiedzi

A co, żółte kamizelki zajęły stocznię i żabę zeżarły?

Ale się Kolega rozmienia na drobne wink3.

No nic, będziemy z pułkownikiem paczać co tu szeregowy Gała  wyrabia:kawa:

Tylko proszę obywatela Reksia nie mieszać do tematu - jak poszedł w spokoju szukać kości to i chińska baleja wyszła bardzo ładnie :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Super_Hans napisał:

Ja zacząłem od wywalenia tego pancernego obramowania dziobowego działa i tych obłych skrzynek. To samo na rufie. 

Z czego zamierzasz wykonać nowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Reksio dzialal  w chinczyku, po prostu  zastosowal inna schematycznosc. Tu bedzie podobnie. Przy Źabie cały czas sie pracuje ale jak juz mowilem nie wrzucam fotek etapow posrednich.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Szydercza Gała napisał:

jak juz mowilem nie wrzucam fotek etapow posrednich.

Typowy objaw lenistwa :rozga:

Który ostatnio z wielkim upodobaniem sam stosuję :yahoo:

także jedziesz z koksem tylko może anons o terminie wodowania daj do publicznej wiadomości :kawa:

Godzinę temu, Szydercza Gała napisał:

Przeciez Reksio dzialal  w chinczyku

A czy przypadkiem nie zeżarł Sofiji i Ciapka bo słuch wszelki zaginął po tej parze :szczerbol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, spokojnie Krzychu, jest sporo zabawy. 

Osłony z rufie wymienione na blaszki, osłony na dziobie zeszlifowane tak że przebija światło, więc grubość mi odpowiada. Lecę z dodatkami 

DSC_0557-1280x960.JPG

DSC_0555-1280x960.JPG

DSC_0556-1280x960.JPG

_20190205_203811-1280x907.JPG

Edytowane przez chudyhunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie byłoby łatwiej obrobić ten element, a co zrobić. Chciałem go wykonać z blaszki, ale stwierdziłem, że jeśli wyjdzie szlifowanie to go zostawię i jestem zadowolony z efektu. Zrobiłem też przymiarkę relingów Eduarda i zdecydowanie lepiej będą się prezentować niż zestawowe blachy. Dobra kończę na dzisiaj i dam innym się wykazać :mrgreen:

_20190205_222622.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Gała :D Te Eduardowe RN Navy też nie są do końca takie jak być powinny, bo między drugim a trzecim ostatnim pasem powinna być delikatnie większą przerwa, no ale chu.. z tym. Eduardowe sprawiają wrażenie lżejszych i lepiej się prezentują, takie moje zdanie i zostanę przy nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej powiedział że są cholernie przytłaczające, i wyglądają bardziej jak jednolita barierka :haha: Przespałem najlepszy powód żeby w końcu usiąść do tych cholernych blach.... wszystkich :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.