Skocz do zawartości

Kupię — Kompresor modelarski


Bartas89

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, 5pirit napisał:

@Adamek1003 a możesz podać jakieś wymiary takiego kompresora, wysokość, szerokość, głębokość?

Czy wszystkie kompresory które wychodzą z pod Twojej ręki mają zbliżoną głośność?

Kazdy kompresor jest inny ale staram sie zeby byly jak najcichsze a przy tym w miare wydajne nie uzywam malych agregatow staram sie dobrac agregat do butli zeby w miare wydajnie nabijal cisnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Panie Adamek, a jeżeli ja posiadam agregat z chłodni sklepowej, tylko oprócz Pana, to nie znam nikogo kto by zbudował mi taki kompresor. Czy przykładowo w takiej sytuacji, jeżeli bym się kiedyś zdecydował, to czy mógłbym panu przesłać agregat, a pan zbudował by resztę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jawkers napisał:

Panie Adamek, a jeżeli ja posiadam agregat z chłodni sklepowej, tylko oprócz Pana, to nie znam nikogo kto by zbudował mi taki kompresor. Czy przykładowo w takiej sytuacji, jeżeli bym się kiedyś zdecydował, to czy mógłbym panu przesłać agregat, a pan zbudował by resztę?

Zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2018 o 16:38, 5pirit napisał:

@Adamek1003 w styczniu się odezwę w sprawie kompresorka, coś w podobnych wymiarach jak podałeś wyżej.

W takich wymiarach ciezko bedzie zrobic kolejny. Ten zbiornik jest nietypowy rura. Dzis poprawiłem kompresor i jest w 100% sprawny. Zestrojony na 6 bar od 0 do 6 bar nabija 1.10sek a od 4bar do 6bar 24sek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2018 o 16:38, 5pirit napisał:

 

2 godziny temu, 5pirit napisał:

@Adamek1003 rozumie, coś pomyślimy jak już będę gotowy finansowo na ten zakup (święta idą).

Powiedz mi jeszcze tylko jedną rzecz, wyjście na wężyk do aerografu w jakim rozmiarze robisz?

1/8 cala ale moge zrobic inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Adamek1003, pamiętam o Tobie i na bank jakiś kompresorek wezmę od Ciebie, tylko czekam na ustabilizowanie finansowe po świętach :)

A tak swoją drogą, fajnie by było jak byś podawał jakieś orientacyjne wymiary tych zestawów, to może być ważne dla chętnego no i cenę.

Edytowane przez 5pirit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mierzylem go nawet ale jak ktos bedzie zainteresowany to podam wymiary. Co do ceny to za ten egzemplarz chce 600zl ze wzgledu na nowy agregat ktory jest w nim zamontowany. Pozostale moje kompresory sa po 500 i staram sie wszystkie sprzedawac w tej samej cenie zeby nikt nie czuł sie pokrzywdzony. Oczywiscie ceny ktore podalem zawieraja juz koszt wysylki

Edytowane przez Adamek1003
napisalem 2 razy tego samego posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.