Skocz do zawartości

Kupię — Kompresor modelarski


Bartas89

Rekomendowane odpowiedzi

  • Super Moderator

Witam.

Też mam już swój kompresor, zbudowana przez Pana Adama.

Pan Adam ma profesjonalne podejście do klienta, a zbudowany przez niego kompresor jest solidny i cicho pracuje.

Polecam.

c2cZAQv.jpg

bTTCaXy.jpg

zfaKe7U.jpg

Poniżej przedstawiam krótki film jaki zrobiłem dla zainteresowanych, by porównać pracę kompresora lodówkowego, AS-186 i MAR-1000.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jawkers napisał:

Witam.

Też mam już swój kompresor, zbudowana przez Pana Adama.

Pan Adam ma profesjonalne podejście do klienta, a zbudowany przez niego kompresor jest solidny i cicho pracuje.

Polecam.

c2cZAQv.jpg

bTTCaXy.jpg

zfaKe7U.jpg

Poniżej przedstawiam krótki film jaki zrobiłem dla zainteresowanych, by porównać pracę kompresora lodówkowego, AS-186 i MAR-1000.

 

Obu sluzył jak najdłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie to samo co H&S sprzedaje pod własną marką jako model 20A za niecałe 1700 zł

Mam kupiony w wakacje 30-to letni egz. i jestem bardzo zadowolony.

Zajmuje niewiele więcej miejsca niż AS-186 

Brać póki jest bo cena rewelacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Adamek1003 napisał:

Ale tylko odbior osobistu i trzeba zwrocic uwage na maly zbiornik

Można dogadać się ze sprzedającym jak komuś bardzo zależy. na kuriera .Ja tak zrobiłem kupując swoje jun air 6-4.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ktoś może uzupełniaj lub wie jaki olej i gdzie nalać do agregatu z lodówki? Pytam bo chyba czas najwyższy uzupełnić, po godzinie pracy jest tak gorący że nie można dotknąć. Nigdy tego nie uzupełniałem a co jakiś czas zbiera się ciut oleju w filtrze razem z wodą na wyjściu z agregatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieżko będzie stwiedzić co to za konkretny agregat bo wymontowałem go dobre 15lat temu z lodówki Polar o ile dobrze pamiętam. Nie ma na nim żadnej naklejki tylko wybity numer. Wylać stary olej przez rurkę tłoczącą powietrze a wlać przez ssącą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Interesuje mnie zakup kompresora oraz aeorografu do cukierni. Będzie on wykorzystywany w cukiernictwie. Co możecie polecić do takiego celu ? Zastanawiam się nad takim zestawem

https://allegro.pl/oferta/kompresor-aerografu-z-butla-3l-as-186-akcesoria-7786957246

Niestety nigdy nie miałem do czynienia z takim sprzętem. Panuje u nas dosyć duże zapylenie, hałas myślę, że też ma znaczenie. Mógłby być stosunkowo cichy. Wiem, że sprężarki olejowe do cichych z natury nie należą. Czy jest jakaś ciekawa dla mnie alternatywa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.