Skocz do zawartości

SZUKAMY informacji i zdjęć o sprzęcie państw OSI do II WŚ...


Łukasz G.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 497
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!

mam problem.

a mianowicie: robię sobie Bisona II i chciałem dokupić friule. A ze owy model jest na podwoziu Panzer II to szukałem do właśnie do tego modelu.

Ale stwierdziłem ze Panzer II ma 5 kół jezdnych, a Bison II ma 6 kół jezdnych! I doszedłem do wniosku, że prawdopodobnie jest to wynik jakiś przeróbek (prawdopodobnie podwozie nie wytrzymywało ciężaru działa).

Myślicie,ze friule do panzer II będą pasowały:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam!

Już niedługo przyjdzie do mnie coś takiego:Sd.Kfz.251/17 Ausf.C Dragona.

Nie chce jednak robić kolejnego malowania z pudła i dlatego szukam jakiegoś oryginalnego pojazdu "apgrejdowanego" przez jego załogę.

Wczoraj widziałem zdjęcie Hannomaga z gałęziami z przodu jak to jest w Nashornie Rafała. Czy może macie jakieś ciekawe zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam. Mam do prośbę. Proszę o jakieś zdjęcia Pz.Kpfw.IV ausf. H kamuflażu. Nie mogę nigdzie zbytnio znaleźć. Proszę o takie z łatwym malowaniem, bo nie mam jeszcze doświadczenia w malowaniu o wielo barwnym malowaniem. A nie chcę zepsuć tak fajnego czołgu.

Za pomoc bardzo dziękuje.

 

Pozdrawiam Dawid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do pro?b?. Prosz? o jakie? zdj?cia Pz.Kpfw.IV ausf. H kamufla?u. Nie mog? nigdzie zbytnio znale??. Prosz? o takie z ?atwym malowaniem, bo nie mam jeszcze do?wiadczenia w malowaniu o wielo barwnym malowaniem. A nie chc? zepsu? tak fajnego czo?gu.

Za pomoc bardzo dzi?kuje.

 

Pozdrawiam Dawid.

 

 

http://lmgtfy.com/?q=Pz.Kpfw.IV+ausf.H

i tu na 100% jest tego du?o... wystarczy pare klikni??...

 

+

http://ww2drawings.jexiste.fr/Files/1-Vehicles/Axis/1-Germany/02-mPanzers/PzKpfw4/PzKpfw4-Ausf.H.htm

 

http://ww2drawings.jexiste.fr/Files/1-Vehicles/Axis/1-Germany/02-mPanzers/PzKpfw4/PzKpfw4-Ausf.Hs.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie, ja mam pytania o SturmTigera:

1. Czy występował jakiś w malowaniu TYLKO na Dunkelgelb?

2. jeśli tak to czy ten Sturmi miał zimmerit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pilnie poszukuję zdjęc bądź planów jak ktoś ma wózka amunicyjnego if8. Najpilniejsze są zdjęcia dyszla. W internecie znalazłem tylko fotki ogólne tzn. kolumna wojsk i podczepiony wózek do motoru który ma zdjęciu jest zupełnie niewidoczny. Także zwracam się z gorącą prośbą do osób, które mogą byc w posiadaniu takowych materiałów proszę o wiadomośc na PRV.

 

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.