Jump to content

Tamiya Panzer Kampfwagen II Ausf. F 1:35

Recommended Posts

• Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

a potem: czasoprzestrzen wlasnie sie zakrzywia...

Myślę, że większość obserwujących zna już możliwości i mentalność kolegi Damianosa, najlepiej podsumowane jego cytatem w temacie "Projekt Powidz": "Czytałem ale nie chce mi sie zmieniać niech se bydzi

Kolego Jurek badz laskaw odeslac sie sam do innych warsztatow kolegi DamianosPL poczytac popatrzec i zorientowac sie ile chetnych i zyczliwych tu osob dawalo rady jak i co moze zmienic zeby isc do prz

Posted Images

Przede wszystkim to za daleko z tą czarną farbą pojechałeś. Ranty kół powinny być jeszcze żółte. A tam gdzie amortyzatory też na żółto. Do gołego plastiku pigment nie przylgnie nic a nic.

Edited by TAW
37 minut temu, StarBourne napisał:

Panowie, bez sensu piszecie te rady i wskazówki. On i tak je zlewa i robi po swojemu, według mnie szkoda czasu.

Myślę, że większość obserwujących zna już możliwości i mentalność kolegi Damianosa, najlepiej podsumowane jego cytatem w temacie "Projekt Powidz": "Czytałem ale nie chce mi sie zmieniać niech se bydzie jak jest" , i jeśli komentuje ten wątek, to jedynie dla czystej radości badania natury ludzkiej ?

• Like 1
  • Haha 3
11 godzin temu, kryspacz napisał:

Myślę, że większość obserwujących zna już możliwości i mentalność kolegi Damianosa, najlepiej podsumowane jego cytatem w temacie "Projekt Powidz": "Czytałem ale nie chce mi sie zmieniać niech se bydzie jak jest" , i jeśli komentuje ten wątek, to jedynie dla czystej radości badania natury ludzkiej ?

To po co się spalać??i tak zrobi po swojemu bez względu co napiszecie..

17 godzin temu, kryspacz napisał:

To było grudzien-styczen a mamy połowe sieprnia ?

Edited by DamianosPL

Chłopie malujesz akrylami czy emalią?Jeśli np.Model Master albo Tamiya ,Revell emalie to spoko możesz to delikatnie zmyć pędzelkiem rozpuszczalnikiem.Jak tak robię ale podkład zawsze baza z akrylu.Polecam sprawdzone i jak zle ci wjedzie na koła farba delikatnie przemywasz pędzelkiem i efekt w porządku.Po brudzingu nic nie widać i tak ale czujesz się z tym lepiej.

2 godziny temu, DamianosPL napisał:

Lepiej nie bedzie juz.

Z boków sie zjedzie nozykiem i jak nówka bedzie . I srodek domaluje.

Hmmm śruby na brązowo moga byc? Revell 84.

Spróbuj malować w odwrotnej kolejności. Najpierw dookoła bieżnik na czarno a później wnętrze.

po co chcesz śruby malować na brązowo?

16 minut temu, enten napisał:

Spróbuj malować w odwrotnej kolejności. Najpierw dookoła bieżnik na czarno a później wnętrze.

Dobrze prawi, posłuchaj się go.

Jeśli nie masz, to kup sobie coś takiego :

image.thumb.png.977d2642d611f6ed2df124324ac3bc7a.png

W dniu 18.08.2019 o 20:46, TAW napisał:

Przede wszystkim to za daleko z tą czarną farbą pojechałeś. Ranty kół powinny być jeszcze żółte. A tam gdzie amortyzatory też na żółto. Do gołego plastiku pigment nie przylgnie nic a nic.

Przed polozeniem pigmentu bezbarwnym matt zrobic odrazu?

Najpierw pustynny a potem dark iron. Oglądasz jakieś poradniki modelarskie czy taki "samouk" jesteś? Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę weathering tracks tank model i już wszystko byś wiedział.

• Super Moderator
3 godziny temu, DamianosPL napisał:

Poprawka

CSq5cyq.jpg

Dało się?, dało się.

Więc następnym razem się przyłóż, bez pośpiechu i nie pokazuj więcej takich zapaćkanych, tylko ładnie pomalowane elementy.

:wpier: