Skocz do zawartości

STZ 1:35 Dragon


gorlock

Rekomendowane odpowiedzi

Czołg fajny:super: bardzo realistyczny, i winietka fajna, przydaliby się jacyś biegnący "bojcy"  tylko opis wadliwy:mrgreen:, jak dla mnie powinien brzmieć T34-76 prod. zakł. STZ.  Skrót STZ  w WP  znaczył Samochód Transportowo-Załadowczy czyli np. Ural 375D 2T6 dla zestawu 2K11 Krug czy ZiŁ131 2T7M dla zestawu 2K12 Kub. Pozdr. A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lachim1902 napisał:

Jeżeli mogę zaproponować malowanie to zrób gołe nie malowane płyty pancerne.

Pozdrawiam.

Ciekawa propozycja, pomyślę.

Edytowane przez gorlock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Adams M1A1 napisał:

Czołg fajny:super: bardzo realistyczny, i winietka fajna, przydaliby się jacyś biegnący "bojcy"

To raczej do twórcy tego modelu na winetce powinno być skierowane :)

Co do "wadliwego" opisu to z lenistwa napisałem skrótowo. Każdy fan T-34 wie o co chodzi :)

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest to chyba najbardziej urodziwa wersja czołgu T-34, w dodatku pięknie poskładana. Osobiście mam do niej sentyment, bo był to jeden z moich pierwszych tanków, niestety budowany na bazie Zvezdy i jarzma z żywicy ale dało radę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos malowania, polecam artykuł ze strony

https://forum.odkrywca.pl/topic/665620-zachowane-w-polsce-t-34-troch%C4%99-historii/#comments

na temat Polskich T-34, tych z pomników itd...

ps. mistrzowska robota, aż szkoda malować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze najwyższy poziom :super:.

Podziwiam detal, precyzję ( szczególnie spawy ), sterylność i jakość zdjęć.

Planuję zrobić STZ-a z Dragona 6449 (T-34-747(r) ) i ten warsztat zapisuję jako wzór, konspekt.

P.S. Prośba o kolejne zdjęcia z poszczególnych etapów budowy ?.

Edytowane przez Rack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu, no to super, myślałem, że Dragon oszczędzi walki z materią ?. Zawartość pudła jest bardzo bogata ( szczególnie dotyczy ilości wersji wież i płyt przednich) i nie sądziłem, że mogą z tym zestawem być jakieś większe problemy :hmmm:.

Z drugiej strony, ceny tego zestawu są bardzo dziwne, raz ok. 115zł, a innym razem ok.165zł w "promocji"...

Na szczęście mnie udało się zakupić właśnie za ok. 115zł, więc dobre i to ?.

Edytowane przez Rack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Rack napisał:

Natrafiłem jeszcze na model MSD (Maquette) 3504, ale czy to w ogóle jest sklejalne, to niestety nie wiem :hmmm:... 

Wiesz co , kupiłem "se" 2 wczesne wieże T34 (do pływającego czołgu  proj. 1124) oraz ramę startową BM31 (też do konwersji:mrgreen:) z MSD i ogólne jestem bardzo pozytywnie  zaskoczony bo zdecydowanie  poprawili jakość, nie wiem jak z modelami ale akcesoria są ogólnie na bardzo duży plus. Pozdr. A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.