Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1/72


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

To była spontaniczna reakcja.

Jak zobaczę cenę to pewno usiądę i zapłaczę jak przy Tomcacie ?

Mam w niedalekich planach popełnić Su-35 z Hasegawy. Wypraski wyglądają bardzo przyjemnie. Czymś ten GWH musi konkurować. Przy cenie zbliżonej do F-15, jeszcze do łyknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie łudził. To wielki samolot a zestaw zawiera mnóstwo części, podobnie jak Tomcat. To musi kosztować. Może nawet będzie droższy niż ich F-14D.

A o nowym Su-35 Zvezdy nie słyszałem, zapowiedzieli coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Solo napisał:

A o nowym Su-35 Zvezdy nie słyszałem, zapowiedzieli coś takiego?

Oficjalnie jeszcze nie, ale gadałem z Kotkovem z Begemota, który im robił kalki do Su-30SM i mówił mi, że na podstawie tych form będzie robiony, ale nie podał konkretnego terminu. Podejrzewam, że za jakiś rok albo półtora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Psar77 napisał:

Oficjalnie jeszcze nie, ale gadałem z Kotkovem z Begemota, który im robił kalki do Su-30SM i mówił mi, że na podstawie tych form będzie robiony, ale nie podał konkretnego terminu. Podejrzewam, że za jakiś rok albo półtora.

A wspomniał może czy Zwiezda myśli nad naszą wersją Mig-a 29 (9-12)?

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę powodu by miał być droższy od Tomcata. 

W budowie  i ilości części bliżej mu do F-15.

A jak potraktuje tą kwestię producent i dystrybutor to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, PrzemekW napisał:

A wspomniał może czy Zwiezda myśli nad naszą wersją Mig-a 29 (9-12)?

Zastanawiam się, tylko po co Zvezda ma jeszcze robić nowego MiGa-29, skoro w skali 1/72 jest świetny Trumpeter w wersji 9.12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mates napisał:

Zastanawiam się, tylko po co Zvezda ma jeszcze robić nowego MiGa-29, skoro w skali 1/72 jest świetny Trumpeter w wersji 9.12.

Dokładnie - w dodatku w przystępnej cenie ?

Edytowane przez Psar77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Psar77 napisał:

Oficjalnie jeszcze nie, ale gadałem z Kotkovem z Begemota, który im robił kalki do Su-30SM i mówił mi, że na podstawie tych form będzie robiony, ale nie podał konkretnego terminu. Podejrzewam, że za jakiś rok albo półtora.

Przydałoby się, ale teraz, bo za 1,5 roku to GWH sprzeda pewnie tego sporo i rynku może nie nasyci, ale sporą część tortu zagarnie. Gdyby Zvezda wypuściła coś na poziomie ich Su-33, czyli bardzo taniego i bardzo przyzwoitej jakości, to GWH nie miałby takiego pola do popisu z ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu zdjęcia już sklejonego modelu:
http://www.arcforums.com/forums/air/index.php?/topic/310861-172-sukhoi-su-35s-flanker-e-by-great-wall-hobby-gwh-box-artspruesschemesdecals-release-in-2020/&do=findComment&comment=2982927

Wygląda na to że premiera bardzo niedługo, może się pośpieszyłem z tą nowością na 2020 rok. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cała pewnością go kupie, świetne uzupełnienie by miec rodzinę samolotów z linii T-10. Wyglada ze nic do niego nie bedzie trzeba dokupowac :)
Zvezda to bardzo dobry model jednak w powiększeniu ten wyglada znacznie lepiej.

Edytowane przez Bobek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Psar77 napisał:

Ale z zapowiedzią się nie pośpieszyłeś - w temacie topicu jest "release 2020" ?

A jednak Haneto przed chwilą napisał, że w Chinach model będzie dostępny przed Bożym Narodzeniem, czyli na eBayu pewnie za moment do kupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda rewelacyjnie! 

Nawet koła mają charakterystyczny bieżnik i podział.

Lecz obawiam się, że cena pewno ostudzi mój entuzjazm.

No i w Polsce dostępny będzie w 2020.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cenowo się potwierdzi to wygląda na to, że bliżej mu do Tomcata ☹️

Jest jeszcze Haska. Całkiem ładna i za połowę tego  ?

Przy moim poziomie modelowania powinna mi wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasa wygląda dość pokracznie i ma sporo błędów w bryle. Ten Su-35 GWH na pewno będzie droższy niż te 40 dolarów czyli 160 zł, zdziwiłbym się gdyby kosztował mniej niż 230-250 zł.
To kawał modela jest.

Edytowane przez Solo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Solo napisał:

To kawał modela jest.

W istocie. Jednak bryła mało skomplikowana. 

Na chwilę obecną sprawdzę tą Haskę a GWH przytulę po jakiejś promocji, bo pięknie wygląda.

A Tomcat GWH nadal stoi mocno i na chwilę obecną poza zasięgiem cenowym akceptowalnym przeze mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.