Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1/72


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

A  ja wroce do Wilgi, bo piszecie, ze niszowy temat

Gdyby Arma wydala Wilge w jakosci Jaka 1B, to bez problemu zaplacilbym z 20 euarasow

a modeli kupilbym moze 10, dla calego klubu modelarskiego

A na razie mecze te Wilge  z A-Model , po zrobieniu w Nowy Rok 260 zdjec w naszym Aeroklubie

A tak w ogole, wiecie, ze A-Model poprawial wypraski Wilgi???

Pozdrawiam Bravo112

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, caughtinthemiddle napisał:

Eduard 2020:
MiG-21PFM
MiG-21PF
Fokker D.VII (Alb.)
Z-37 "Čmelák"
VBS "Kuňkadlo"
przepak Maraudera z Hasegawy

Bida.

A to bis dopiero 2021? Cóż, najwyraźniej w tym roku robię tylko jednego MiGa-21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BRAVO112 napisał:

A tak w ogole, wiecie, ze A-Model poprawial wypraski Wilgi???

A co tam poprawiali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2020 o 17:26, Matys napisał:

Nie może. Chcę S2B z operacji Granby z gołą babą na nosie.

Jest w zapowiedziach na jesień, ale nie ma malowania z Granby - jestem trochę zawiedziony ....

Z drugiej strony na Britmodellerze spekulują, że może będzie w następnym pudełku za rok bo akurat będzie okrągła rocznica Wojny w Zatoce ?

 

20200107_052909.jpg

Edytowane przez Psar77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Psar77 napisał:

Jest w zapowiedziach na jesień, ale nie ma malowania z Granby - jestem trochę zawiedziony ....

Z drugiej strony na Britmodellerze spekulują, że może będzie w następnym pudełku za rok bo akurat będzie okrągła rocznica Wojny w Zatoce ?

 

20200107_052909.jpg

Cudownie, kupię na pewno. Brak kalek mnie nie przeraża bo i tak mam w składziku zestaw Kitsworld.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Grzes napisał:

A co tam poprawiali?

Chyba tylko oszklenie, bo we wczesnych były płaskie szybki w drzwiach i kanciata przednia, a w późniejszych już wypukłe lekko ale nadal tak samo grube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepak Maraudera z Hasegawy to jest to, co by mnie bardzo zainteresowało, tylko jak pamiętam sama Haśką już mocno leciwa i specjalnie fasonu już za te pieniądze nie trzyma...

EDIT - Cofam taśmę - Haśka jest bardzo spoko, tylko żeby Eduard nie zaśpiewał za to jakiejś chorej kasy

Edytowane przez WujekAlice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Wildze zrobili nowe szklo i choc grube, to jest forma bardziej poprawna.

I przezroczystosc duzo lepsza Szybe " na plecach " mozna ev wypolerowac i bedzie ok

Ja mam juz troche inny pomysl, ale to pozniej,. Przednia szyba juz bez zalaman i na upartego, tez mozna by ja jakos doprowadzic

do uzytecznosci. Drzwi dostaly klamki. A o zmianie dowiedzialem sie przez przypadek, gdy kupilem dwie Wilgi na wystawie w Stolbergu, chyba przed dwoma laty

i teraz zabralem sie do budowy.

Pozdrawiam Bravo112

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
14 godzin temu, Matys napisał:

ICM 2020:
image.png.24a0f908756151f0dc655fbd0cee873e.png

image.png.e41b3bcbd7677864f0a71a4774c4adfe.png

To już chyba piąte pudełko z MiGiem-25, a dalej nie widać PD, którym jestem zainteresowany. A RU jest tak brzydki, że ludzie to go chyba tylko z litości będą sklejać ? 

Ależ co Pan opowiadasz, ja właśnie na niego się od początku zasadzam , jest tak brzydki, że aż ładny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fujimi!? 

Liczę że szeroki asortyment tej firmy pojawi się z powrotem  na półkach sklepowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WujekAlice napisał:

Wydaje mi się, że Italerka kiedyś robiła przepak takiego ptaszka z Tamki.

Sprawdziłem https://www.scalemates.com/kits/italeri-079-junkers-ju-87-b2-r2-dive-bomber--135432

Tamka i Italeri to ten sam model. Niestety w pudle Tamiya, znajdziemy wypraski Italeriowskie. Zresztą tensam zestaw znajdziemy jeszcze w pudełku Revella i Zvezdy

Edytowane przez Moses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fujimi chyba ostatnio mocno zmienia swoją tematykę - formy samolotów w 1/72 chyba masowo wyprzedają. Italeri wydało już ich Phantoma FG.1, MiGa-21bis i Sabre. Teraz Stuka w pudełku Hobby 2000. Ja czekam na przepak ich Alpha Jeta, wiele osób pewno też by przyjęło z chęcią ich Skyhawka czy Intrudera.

A Fujimi będzie teraz wydawać do sklejania modliszki i homary ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.