Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, slamacek napisał:

a ja zamówiłem i teraz grzecznie czekam, pewnie do przyszłego roku, na dostawę. Na razie wersja z zakładów Mitsubishi, pewnie bliżej grudnia pojawią się szczegóły wyprasek to może wówczas dorzucę jeszcze Zero z Nakajimy...

 

A tymczasem Eduard znienacka i po cichutku😂:

1823024169_Screenshot2024-08-26at16-56-45EduardModelAccessoriesnaInstagramieOur1_48A6M5Zeroisgetting-youcanseecopperelectrodeofoneofwingsversionsforA6M5variants.jpg.4f9f9efc67745bc11ede69dea3a78bef.jpg

 

Edytowane przez barszczo
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale odjazd, ile miedzi! 🙂

Rzadko się widzi elektrodę do elektrodrążenia...

Pozdrawiam

Paweł

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Herod napisał:

M.S. 406 od Dora Wings jest już trochę tworem wirtualnym (bo kalek ciągle nie wymieniono na poprawne.

Jak wróbelki ćwierkają to wymienili na nowe, tylko kolejny raz przyszły wydrukowane z błędem, także czekamy ;( 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, barszczo napisał:

 

Zabytek..., ale jest piękny H-75 od Clear Prop, mam nadzieję że pociągną temat dalej wink4.

Wg tego co mówili w Bytomiu to już gdzieś się powinien pojawić chociaż boje się pomyśleć ile będzie kosztował, patrząc na nowe ceny modeli z UA 😞

Edytowane przez Qz9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, RogerM napisał:

A ten Łag to nowość Zvezdy czy "nowość" - przepak ICMu?

A czy ten z ICMu to zły jest czy jak? Od kilkunastu lat puszczają go, cały świat go kupuje i klei, nawet cesarzowa Hasa go pakuje to chyba nie taki zły jest.

Co do modeli Zvezdy to mi nie przeszkadza z jakiego kraju pochodzi ta firma. Jak komuś przeszkadza czerwona gwiazda to tez niech nie klei modeli z hakenkrzyżem, rózgami littoryjskimi, hinomaru bo też kraje totalitarne. A i białym gwiazdom i niebieskim też trzeba by było się bacznie przyjrzeć bo ... mają coś za uszami.

Jedyna co mam za złe Zvezdzie to ich Jak-1, przepak z AccMin - samo ZŁO. Pozostale 48ki są na wypasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jmx62 napisał:

A czy ten z ICMu to zły jest czy jak? Od kilkunastu lat puszczają go, cały świat go kupuje i klei, nawet cesarzowa Hasa go pakuje to chyba nie taki zły jest.

Co do modeli Zvezdy to mi nie przeszkadza z jakiego kraju pochodzi ta firma. Jak komuś przeszkadza czerwona gwiazda to tez niech nie klei modeli z hakenkrzyżem, rózgami littoryjskimi, hinomaru bo też kraje totalitarne. A i białym gwiazdom i niebieskim też trzeba by było się bacznie przyjrzeć bo ... mają coś za uszami.

Jedyna co mam za złe Zvezdzie to ich Jak-1, przepak z AccMin - samo ZŁO. Pozostale 48ki są na wypasie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc  na ilustrację  pudełkową nowego modelu Zvezdy  , to odrazu widać  że będzie to póżny  ŁGG-3 . ICM zrobił wczesne wersje ,serię 1-4 oraz 7-11. Pozatym modele ICM-u to produkt z początku lat 2000 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rudy0007 napisał:

Tyle ciekawych malowań, a tu taki dramat :benc:

Noż..w wrześniu mieli puścić polskiego z CFT na co czekam, a nie ukraińskiego........oj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, KP.Taurus napisał:

Polski F-16 jest już w zapowiedziach na połowę września  na LuckyModel:
https://www.luckymodel.com/scale.aspx?item_no=KI-K48156
tak więc lada chwila też powinien być i u nas. 

To rozumiem...tak trzymać!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisali, to chyba nie będzie w jednomiejscowym polskim CFT tylko dopiero w dwumiejscowym. W starym modelu było CFT ale oni to dawali tylko do polskiego dwupacka C/D i do Sufy jeśli dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qz9 napisał:

Z tego co pisali, to chyba nie będzie w jednomiejscowym polskim CFT tylko dopiero w dwumiejscowym. W starym modelu było CFT ale oni to dawali tylko do polskiego dwupacka C/D i do Sufy jeśli dobrze pamiętam.

Na LuckyModel w tytule zapowiadającym polskiego F-16 jest napisane w nawiasie, że zestaw zawiera CFT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.