Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, HK1885 napisał:

 

Hmmm... Jakoś mam mieszane uczucia do tych chińskich wynalazków (po F4U-7 z płóciennymi skrzydłami)...

 

Jest sens zamieniać Tamiyę na Hobby Bossa?

 

 

Tamiya ładna ale to już dziadzia jest. Akurat Corsaira 5/5N AU-1 i 7 mam z Hasegawy bo 

HB dał tutaj doopy po całości ale takie F4U-4/4B to nawet może być... Zobaczymy jest co dłubać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Tazman79 napisał:

Pierwsze wzmianki o Mi-17 na Facebooku pojawiły się w 2020r. Było wtedy pokazane pudełko i kalki, skoro zmaterializowały już się wypraski to może niedługo pojawi się w sprzedaży model...

Mi-17 z Annetry jest znaaacznie starszą "nowością" 😉

https://www.britmodeller.com/forums/index.php?/topic/234989250-148-mil-mi-17-mi-8mt-hip-by-annetra/#comments

Ale też mam nadzieję, że skoro temat ponownie "ruszył",  niedługo będzie model w sprzedaży.

Szczerze mówiąc, patrząc po zapowiedziach, trudno mi obecnie zdecydować, na który z nich bardziej się nastawiać 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wojtu204 napisał:

Z tego co kojarzę AMK robiło "plastik" na dla Annetry, a teraz jak widać wypuszczają pod swoją własną marką. Jeśli malowania będą takie jak w zapowiadanym wcześniej wydaniu (malunek na okładce jest), to "rodzime" kalki będą co najmniej niezbędne 😉


Annetra zamierzała zrobić dwa pudełka - w pierwszym miały być malowania z Azji i Ameryki Łacińskiej, w drugim z krajów b. bloku wschodniego - z Polski ten obywatel:

Mi-17 605 Poland AF 37dlot

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tazman79 napisał:

Pierwsze wzmianki o Mi-17 na Facebooku pojawiły się w 2020r. Było wtedy pokazane pudełko i kalki, skoro zmaterializowały już się wypraski to może niedługo pojawi się w sprzedaży model...

W 2016r. już miał być na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Annetra od lat na czeskim forum pisała, że plastik im AMK szykuje, więc zaskoczeniem jest, że to sie w ogóle ukazało a nie że ktoś dłubie :) 

Będa 3 naraz praktycznie: HB, Zvezda i AMK. Do tego pewnie 100kg blach i żywic plus zestawy naklejek do nitowania. Spokojnie będzie mozna z 1000PLN wydać, tym bardziej, że właśnie Edek zapowiada podwyżki tak ok 15% mniej więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno przygotuję kilka zestawów do Mi-8/17 ale dopiero jak zobaczę zawartość pudełek.  Na chwilę obecną będzie to kokpit pilotów, belki uzbrojenia ze śrubami ustalającymi, ławki w przedziale CARGO. Co jeszcze? Kilka pomysłów jeszcze mam. Parę zdjęć gotowego kokpitu ze wszystkimi agregatami. Nie ma okablowania ponieważ to już musi wykonać sam modelarz i ze względu na trudność w odlaniu przy zachowaniu realności.

 

 

AWC_MI_17_COCKPIT_1.jpg

AWC_MI_17_COCKPIT_2.jpg

AWC_MI_17_COCKPIT_3.jpg

AWC_MI_17_COCKPIT_4.jpg

AWC_MI_17_COCKPIT_5.jpg

AWC_MI_17_COCKPIT_6.jpg

AWC_MI_17_COCKPIT_7.jpg

AWC_MI_17_COCKPIT_8.jpg

AWC_MI_17_COCKPIT_9.jpg

AWC_MI_17_COCKPIT_10.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.