Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ten MiG-31 jest warty zakupu dodatki w postaci drukowanych elementów są poprostu słabe a kosztują jak za zrobione ze złota. Ale to jest moja opinia poprostu widziałem dużo lepsze elementy drukowane do modeli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tap-chan napisał:

Do tego modelu powinni dołączać zestaw, który był jako upgrade set z metalowym podwoziem.

Ja mam BMa i dodatkowy zestaw 88003. Do tego jakieś żywiczne "szpeje" i będzie OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mirage3 napisał:

Nie wiem czy ten MiG-31 jest warty zakupu dodatki w postaci drukowanych elementów są poprostu słabe a kosztują jak za zrobione ze złota. Ale to jest moja opinia poprostu widziałem dużo lepsze elementy drukowane do modeli. 

Też mam mieszane uczucia względem drukowanych części, ale to chyba najlepszy MiG-31 jaki wyszedł prawda? Chyba że jest coś innego godnego polecenia w 1:48 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy to nie jest  sytuacja, że maja niesprzedany zapas i przepudełkowali, żeby nowość odgrzać? 

|To jest ciężki kloc więc drukowane podwozie to ????

w dodatkach żywicznych z Kazana jeśli dobrze pamiętam jest poprawne działko, bo rzeczywiście zrobili mało podobne w modelu.

Nie iwadomo jaka jakość druku ale dysze są fdajne z Amigo i Reskita więc wybór jest chociaż to drogie dodatki bo i te dysze wielkie. Cena toi pewnie będzie ze 2 x golec, więc cenowo tez szału nie ma specjalnie tym bardziej, że warto jeszce kalki wymienić, bo te w pudełku były "takiese"

Edytowane przez Qz9
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bzyku741 Tak jak napisał @Tap-chan

Godzinę temu, Tap-chan napisał:

@bzyku741 w kwestii modelu jak najbardziej, ale obawiam się, że te drukowane dodatki nieco podniosą cenę, a przy ich jakości to lepiej kupić "golca" i samemu sobie lepsze dodatki kupić.

 

 

Ja mam AMK ale myślę nad Hobby Bossem np. z Kindżałem 🙂 ponoć też zjadliwy. 

 

EDIT:

* nie ta firma 😛 

Edytowane przez mirage3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, bzyku741 napisał:

A co powiecie o MiG-31 z Hobby Bossa ? 

Tak jak wspomniałem wcześniej, ponoć też jest niezły ma np. imitację spawów na poszyciu na silnikami czego AMK nie posiada. Jednak znawcy tematu paluchem wskazują bardziej na AMK bo ogólnie lepszy detal itp. IMHO dużo zależy ile się w model włoży roboty bo na pierwszy rzut oka to modele jakościowo podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mirage3 napisał:

Tak jak wspomniałem wcześniej, ponoć też jest niezły ma np. imitację spawów na poszyciu na silnikami czego AMK nie posiada. Jednak znawcy tematu paluchem wskazują bardziej na AMK bo ogólnie lepszy detal itp. IMHO dużo zależy ile się w model włoży roboty bo na pierwszy rzut oka to modele jakościowo podobne.

Ok, dzięki za odpowiedź, chyba więc skuszę się na HB z jakimiś dodatkami.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Juffre napisał:

A wiadomo jak wygląda składalność tego Miga od AMK? Dużo roboty ze szpachlowaniem?

Z tego co czytałem po różnych relacjach, składa się jak klocki lego, i jest to jeden z lepiej zaprojektowanych modeli w 1/48 w ogóle, i chyba najlepszy w ofercie AMK :)
Głównie z tego względu dorzuciłem go do magazynu, a potem mi się po prostu spodobał 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko 1, jeszcze jakiegoś UB muszę po drodze upolować na okazji :) Gdzieś między wierszami jakiś recenzent UB (Su-27, nie urzędu) wygadał się wspominając o Su-30SM Kitty Hawka, że w sumie nie warto się na to rzucać, bo G.W.H. planuje go wypuścić w pierwszej połowie 2021. Na ile to wiarygodne to nie wiem, ale 4x Su-27/UB +dokończenie Su-34 powinno być dla mnie wystarczające (a nawe aż nadto) na ten rok, uwzględniając moje moce przerobowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Solo miał brać ze 20 sztuk jednomiejscowego. Ja jestem fanem dwumiejscowych, linie mają ładniejsze. Ale i jakiegoś jednomiejscowego pewnie zrobię, zastanawiałem się nad Erytreą.

Do szczęścia na rynku brakuje tylko Su-30SM i Su-37, przy czym tego drugiego raczej nikt nie wypuści, bo różnorodności malowań nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tap-chan napisał:

To Solo miał brać ze 20 sztuk jednomiejscowego

Do szczęścia na rynku brakuje tylko Su-30SM

Pamietam ze on rosyjskich nie klei ze wzgeldow ideologicznych.
model - Pewnie druga polowa roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie wnikaj w to co on klei, jak go zagadnąłem w sprawie zmiany zdania co do Su-27 to kazał mi się odsamogwałcić :D

 

Mnie tam wszystko jedno, mam co robić na najbliższe pół roku, a jeszcze zawsze po drodze można zgarnąć tego Su-33 od Minibase. Mam mieszane uczucia co do niego, czy to aby nie za delikatne ze względu na detale - ja to lubię takie modele jak MiG-31 od AMK, tak zaprojektowany, że przeżyłby niejeden lot testowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.