Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Masz racje, kH można kupić ale za 60 % ceny, myśle ze GWH zrobi tez su-34, w sumie maja wszystko gotowe pod niego, kilka modyfikacji konstrukcyjnych i byśmy mieli najlepszego su-34 na rynku.Swego czasu kupiłem su-22 z kh ale za 180 zł przesyłka wiec nawet się opłacało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dorian1997 napisał:

Masz racje, kH można kupić ale za 60 % ceny, myśle ze GWH zrobi tez su-34, w sumie maja wszystko gotowe pod niego, kilka modyfikacji konstrukcyjnych i byśmy mieli najlepszego su-34 na rynku.Swego czasu kupiłem su-22 z kh ale za 180 zł przesyłka wiec nawet się opłacało 

 

Ja kupiłem Su-34 za €60 licząc z przesyłką, co w chyba 2018 wychodziło na złotówki coś koło 240-250 zł. To była dobra cena, model jest OK, ale niestety - pylony i uzbrojenie... 2 pylony do ciężkich pocisków na 7 zamków mogących je przenosić to kpina. 2 MER-y z łączną ilością 12 zaczepów i maksymalnie 4 sztuki bomb wagomiaru 120 lub 2 wagomiaru 250 to jeszcze większa kpina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego teraz wstrzymuje się na hura z kupowaniem nowości, wiedząc ze GWH wypuści w przyszłości o wiele lepszy model.Wyjątek zrobiłem z su-33 minibase bo akurat trafiła mi się okazja i kupiłem od gościa z Niemiec za 300 zł.Swoją droga na su-33 kinetic czekam już w sklepie z zamówieniem 1 rok🤦‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tap-chan napisał:

@mirage3 I co Ty na to? :D

 

2139342895_OperaZrzutekranu_2021-04-11_100141_www.facebook_com.png.bdef4a993dea00892ef04827c07011fb.png

Nie no, gotowy projekt 01.05.21 premiera :mrgreen:

Ale już gotowy jest Su-34 ba nawet Su-57 bo mają dysze silników i koła z Su-35:haha:A na poważnie niech robią kiedyś już wspomniałem, że powinna być rodzina Flankerów dobrze zrobiona a GWH to raczej pewniak jakość-merytoryka-cena jestem na TAK😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirage3Na facebooku Yufei haneto Mao napisał, że premiera w 2 połowie 2021 i będzie to kolejny model po Su-27, więc zanim ten pojawi się u nas gdzieś w okolicy końca czerwca to formy Su-30SM będą już prawdopodobnie w rżnięciu.

249814347_InkedOperaZrzutekranu_2021-04-11_102351_www.facebook.com_LI1.thumb.jpg.c55f7d33dc5d6c662a0f82c322575bf7.jpg

 

Edytowane przez Tap-chan
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym. KittyHawk miał bogate plany na 2020/2021, ale jak widać raczej trzeba ich rodzinę Flankerów zapisać po stronie wtop finansowych. Poza tym chyba nic innego się nie ogłaszało. Teraz widzę, że usunęli foto które tutaj podlinkowałem i jeszcze ze 2 miesiące temu było, a zawierało ono nowości na 2020 :D

Edytowane przez Tap-chan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zielony digital to zwykły EJ, a nie EJ kai 😉 Ja mam w szafce EJ kai w mniejszej skali i sam nie wiem jak go zrobić, pewno się skończy w zwyczajnych szarościach. Bardzo żałuję że nie występowały w tym szaro-zielonym kamuflażu co RF-4EJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale ZM nie podawał w swojej rozpisce wersji R, a szkoda, bo bardzo lubię, ten kształt nosa jest świetny.  F-4EJ Kai zewnętrznie różnił się niewiele od EJ, ot, gładki nosek (bez tych takich pasków wzmacniających) i kilka antenek mniej. Może jeszcze mniejszy wybór uzbrojenia, ale to w danym wypadku i tak chyba nie gra roli.

Edytowane przez Tap-chan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Tylko zdaje się odchudzony o uzbrojenie AG, czego nie wspominali :)

 

Ja to może jestem naiwny, ale poczekam sobie na wyrób G.W.H. (jak dane mi będzie dożyć :D)

 

Edytowane przez Tap-chan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.