Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Bobek napisał:

Pamietam ze on rosyjskich nie klei ze wzgeldow ideologicznych.
model - Pewnie druga polowa roku

To nie tak, model jest trendy-jest, super-hiper jakość jest-jest. To trzeba kupić... 😆

Ale nie bądźmy wredni dla Darka, jak więcej kleił to gadał do rzeczy a potem jakoś forma i treść się rozjechały.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten rok przyjemnie się zapowiada. Zaczął się on od Su-27UB, za momencik Su-33, zapowiedziany Su-27, spodziewany Su-30SM, dosyć prawdopodobny F-14. A jeszcze ten Osprey z HB jakoś mnie ciągnie, niby nie moje klimaty, ale taki dziwoląg fajnie by na półce wyglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Mates napisał:

Jak już GWH coś zapowiada, to można być pewnym, że to niedługo się pokaże na rynku. 

Nie kończą na wizualizacjach czy wyglądzie pudełka.

 

1764178452_OperaZrzutekranu_2021-02-12_121313_modelwork_pl.png.1179d0af1ae72e259a1248e15dd41a34.png

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym wybierać co GWH ma pierwsze wrzucić do sprzedaży to bez wahania mówię FLANKERY a najlepiej całą rodzinę z Fullbackiem na przyczepie :cool:

 

 

EDIT:

* Cholery można dostać z tym wszystko wiedzącym słownikiem w telefonie 😜

Edytowane przez mirage3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, smialus napisał:

A macie jakieś rendery tych modeli Su-27?? Z UB trochę się zapędzili, są błędy i to rażące ciekawe jak z tymi będzie i jakie będą wersje.

Co pokrecicli w  UB?
Mysle ze zawsze cos sie znajdzie niestety, pytanie czy bedzie lepszy od dotychczasowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, Bobek napisał:

Co pokrecicli w  UB?
Mysle ze zawsze cos sie znajdzie niestety, pytanie czy bedzie lepszy od dotychczasowych.

 Ogólnie patrząc w instrukcji jaką dali, sorbcija na UB kto to widział, ale najbardziej rażące kwestia kabiny którą sam zmieniłeś na edkową. Pewnie by się coś jeszcze znalazło, nie miałem w rękach modelu, ale to co dało się wyłapać na renderach to kłująca kabina po modernizacji.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, smialus napisał:

 

 Ogólnie patrząc w instrukcji jaką dali, sorbcija na UB kto to widział, ale najbardziej rażące kwestia kabiny którą sam zmieniłeś na edkową. Pewnie by się coś jeszcze znalazło, nie miałem w rękach modelu, ale to co dało się wyłapać na renderach to kłująca kabina po modernizacji.

 

 Janusz radzi:

123.jpg.f44f5dfebc0f5251df8b08e7e61d53de.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, smialus napisał:

 

 Ogólnie patrząc w instrukcji jaką dali, sorbcija na UB kto to widział, ale najbardziej rażące kwestia kabiny którą sam zmieniłeś na edkową. Pewnie by się coś jeszcze znalazło, nie miałem w rękach modelu, ale to co dało się wyłapać na renderach to kłująca kabina po modernizacji.

Sorbcija? I co z tą kabiną jest nie tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, bzyku741 napisał:

Sorbcija? I co z tą kabiną jest nie tak? 

Generalnie moim zdaniem mowienie o razacych bledach to przesada, razaca moze byc  zła  bryła, zły podział blach, czy geometria modelu i elementow. 

Kabina w zestawie jest jedna  wiec mozna  z GWH zrobic np. ukrainca digitalcamo, a  zielononosego (generalnie S27Ub przed 2007) zrobisz gdy masz Quinta 3D a i tak pomieszali kolory, wiec dla purystów i tak jest błąd.
Reszta to naprawde fajny model no moze poza nosem i układem kadłub-stateczniki bo 20 razy  trzeba przymierzyc. 

Edytowane przez Bobek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, smialus napisał:

 

 Ogólnie patrząc w instrukcji jaką dali, sorbcija na UB kto to widział, ale najbardziej rażące kwestia kabiny którą sam zmieniłeś na edkową. Pewnie by się coś jeszcze znalazło, nie miałem w rękach modelu, ale to co dało się wyłapać na renderach to kłująca kabina po modernizacji.

 

Faktycznie systemów WRE to na UB nie było widać (uzbrojonego jak na pudełku też nie), ale jest to wykonalne. Kabina po modernizacji - błąd. Powinny byś dwie. Jednak najbardziej mnie zastanawia czy egzemplarz z Kluczewa nie powinien mieć starego zakończenia kadłuba tzw. żądła?

Po przeprowadzce jestem trochę odcięty/zawalony od 'kwitów'. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, floggerFAN napisał:

Jednak najbardziej mnie zastanawia czy egzemplarz z Kluczewa nie powinien mieć starego zakończenia kadłuba tzw. żądła?

Po przeprowadzce jestem trochę odcięty/zawalony od 'kwitów'. 

Su-27_Stargard_(22368398749).thumb.jpg.9ebc1f9a4e8032eeeeabe72561bbc0d2.jpg


Tak wygladal tył z kulczewa i róznic nie widze pomiedzy modelem, chyba ze ktos powie jak powinno to wygaldac. 
Jeśli chodzi o Khibiny (L-175V) to nie trzeba tego kleic przeciez, zreszta jak sie czepiac to  i rakiet właściwie tez. 

Edytowane przez Bobek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Bobek napisał:

Su-27_Stargard_(22368398749).thumb.jpg.9ebc1f9a4e8032eeeeabe72561bbc0d2.jpg


Tak wygladal tył z kulczewa i róznic nie widze pomiedzy modelem, chyba ze ktos powie jak powinno to wygaldac. 
Jeśli chodzi o Khibiny (L-175V) to nie trzeba tego kleic przeciez, zreszta jak sie czepiac to  i rakiet właściwie tez. 

Khibiny to inna bajka kolego. Żądło prawidłowe, kilka sztuk pierwszych partii miało inne, ale tylko wersje bojowe, UB już miały standardowe.

Na upartego jeśli chodzi o jakość, skoro fajnie ładnie są opisy powinni zwrócić uwagę na dość karygodny błąd jeśli chodzi o kabinę 🙂

 

Na przyszłość, skoro wrzucasz zdjęcia z Kluczewa to wrzucaj prawilne 62 tak jak kolega wspomniał mogła mieć różnicę w płatowcu. Su w tym czasie były konstrukcją dość różnorodną. W tym czasie dużo samolotów miało elementy przeciwflatterowe, gdzie kilka lat później ten sam samolot ich już nie ma.

Edytowane przez smialus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bobek napisał:

Generalnie moim zdaniem mowienie o razacych bledach to przesada, razaca moze byc  zła  bryła, zły podział blach, czy geometria modelu i elementow. 

Kabina w zestawie jest jedna  wiec mozna  z GWH zrobic np. ukrainca digitalcamo, a  zielononosego (generalnie S27Ub przed 2007) zrobisz gdy masz Quinta 3D a i tak pomieszali kolory, wiec dla purystów i tak jest błąd.
Reszta to naprawde fajny model no moze poza nosem i układem kadłub-stateczniki bo 20 razy  trzeba przymierzyc. 

No właśnie ukraińskiego digital camo chcę zrobić, kupiłem już maski, kalki dlatego dopytuję, ale jak się da to jestem spokojny 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, bzyku741 napisał:

No właśnie ukraińskiego digital camo chcę zrobić, kupiłem już maski, kalki dlatego dopytuję, ale jak się da to jestem spokojny 😊

Mojego też z tą myślą kupiłem, kalki i maski z Foxbota ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się skusiłem i zamówiłem tutaj:

http://www.dominomodel.com/ajax.php?action=searchsimple&keyword=TUJBU0U4MDAx&return=true

 

Zobaczymy co to za gagatek.

 

W dniu 12.02.2021 o 10:32, Tap-chan napisał:

Ale ten rok przyjemnie się zapowiada. Zaczął się on od Su-27UB, za momencik Su-33, zapowiedziany Su-27, spodziewany Su-30SM, dosyć prawdopodobny F-14. A jeszcze ten Osprey z HB jakoś mnie ciągnie, niby nie moje klimaty, ale taki dziwoląg fajnie by na półce wyglądał.

Zapomniałem do całej tej listy doda długo wyczekiwanego F-4E Late od ZM, który pokaże się jako następny po F-4EJ Kai mającym wyjść za niecałe 2 tygodnie.

Edytowane przez Tap-chan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Mates napisał:

A w Plastmodelu pojawił się Flanker od Minibase jako zapowiedź od 22 lutego.

Cena 449 pln.

 

No masz, a miałem co innego zamawiać 😅Ciekaw jestem, jak będzie później z dostępnością, boję się, że jak nie zamówię teraz to już w ogóle jak się ludzie rzucą 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.