Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mates napisał:

A w Plastmodelu pojawił się Flanker od Minibase jako zapowiedź od 22 lutego.

Cena 449 pln.

 

Sądzę, że dużo taniej to nie będzie. Wróciły Phantomy z ZM i kosztują dobrze ponad 400zł. Nowa poprzeczka cenowa ustanowiona :sciana:

 

2 godziny temu, Tap-chan napisał:

Ja się skusiłem i zamówiłem tutaj:

http://www.dominomodel.com/ajax.php?action=searchsimple&keyword=TUJBU0U4MDAx&return=true

 

Zobaczymy co to za gagatek.

Będziesz bardziej bardziej "pełny" jako istota modelarska :D

 

2 godziny temu, Tap-chan napisał:

 

Zapomniałem do całej tej listy doda długo wyczekiwanego F-4E Late od ZM, który pokaże się jako następny po F-4EJ Kai mającym wyjść za niecałe 2 tygodnie.

Teraz pytanie ile potrzeba by zaspokoić głód ? :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2021 o 13:26, mirage3 napisał:

Też bym się cieszył, gdyby nie drobny szkopuł... to jest model żywiczny, pewnie będzie w limitowanej ilości sztuk, rozejdzie się w preorderze i za "solidną" cenę (podobnie jak ich Viggen, jeśli dobrze pamiętam)... to w sumie więcej niż jeden szkopuł 😢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mirage3 napisał:

Najbardziej to czekam na cenę, reszta to już lubi, nie lubi żywicy... Nie mam nic przeciwko aby Kinetic zrobił swojego jeżeli w ogóle ma coś takiego w planach 😁

Ja nie tylko nie mam nic przeciwko, ale jestem bardzo za 😁

Pomarzyć możemy,  dobrze, że jest jeszcze mnóstwo innych modeli w magazynku, więc jest co robić przed tymi wymarzonymi😉

A tymczasem dwie facebookowe zapowiedzi od Kinetica właśnie:

48120 - 1/48 Mirage 2000D with dual GBU-12/22

48129 - 1/48 F-16C Block 40 with GBU-15 and Python 4

Edytowane przez Wojtu204
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2021 o 19:23, Wojtu204 napisał:

Ja nie tylko nie mam nic przeciwko, ale jestem bardzo za 😁

Pomarzyć możemy,  dobrze, że jest jeszcze mnóstwo innych modeli w magazynku, więc jest co robić przed tymi wymarzonymi😉

A tymczasem dwie facebookowe zapowiedzi od Kinetica właśnie:

48120 - 1/48 Mirage 2000D with dual GBU-12/22

48129 - 1/48 F-16C Block 40 with GBU-15 and Python 4

Ten F-16 to odgrzany kotlet z dołożonym uzbrojeniem, które i tak jest już do kupienia osobno.

https://www.mojehobby.pl/products/F-16C-Block-40-Israeli-Air-Force-Baraka.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mates przejmować się kalkami w przypadku Phantoma  ? :haha:Jakiś czas temu taki np. FURBALL  zapowiedział dwa nowe zestawy pod USN 😜 A o już dostępnych na rynku to nie wspominam... 

 

Edit:

Będzie po równo USMC I USN 😀

https://m.facebook.com/FurballAeroDesign/photos/a.218975504866883/3931159503648446/?type=3&source=48&__tn__=EH-R

Edytowane przez mirage3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tap-chan napisał:

No ale to się nie ma co przejmować, F-14A miał ze 3 malowania, F-14D cztery więc i tu 2-3 więcej się jeszcze znajdzie.

Ja to kalkami się nie przejmuję bardziej interesuje mnie ile sobie nad Wisłą za niego krzykną 🤑

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, arhtus napisał:

Wiadomo coś, czy Eduard ma w jakiś konkretnych planach Avię S199

W ostatnim Eduard Info pisali, że planują wydać kilka wersji Avii rozwijając swoją linię Messerschmittów, ale bez żadnych konkretów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.