Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, hellvis napisał:

Bardzo niszowy i nie mający konkurencji temat. Prawie jak F-14 :D

Akurat z Phantomami to jest trochę problem, ale akurat krótkonose całkiem niezłe robi Academy. Długonose pomału wychodzą od ZM, ale tam cena też jest adekwatna. W 72 jest znacznie gorzej.

Zresztą dobrego F-14 też brakowało przez lata i nagle się wysypało kilka różnych modeli dobrej jakości w obydwu skalach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, hellvis napisał:

Nom, nius z wczoraj.  W środku nowe wypraski Bronco.

Rozumiem, bo narazie spotkałem się w mojehobby.pl tylko z modelami Bronco, czyli wypraski ich a kalki poprostu dodane? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mirage3 napisał:

61121_1.JPG

 

 

 

K*rwa muszę załatwić aby za robotę płacili mi sztabkami złota bo nie wyrobie z nowościami :jezyk: Model ma być dostępny pod koniec 1 kwartału 2021 :kopara:

Mogą się zgodzić - weź tylko pod uwagę jaki to byłby przelicznik :D Poza tym - a kto Cię każe babrać się w 1/48? 1/72 bardziej przyjazna dla kieszeni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mirage3 napisał:

Tiaa... A wiesz co się dzieje jak się lista kończy ? Robi się nową ! 🤣

.... Wiem.....

Tak z zupełnie innej beczki, ale  podobna sprawa - mam kolegę który bardzo interesuje się muzyką lat 60-tych, głównie psychodelią - już przynajmniej od roku zapowiada, że "nic więcej, ostatni blog do opracowania", a  potem jest następny blog, następny....  i trzeba zamówić następne 100 CDRów. Z modelarzami jest tak samo - "a bo nowa wersja z nowym malowaniem" , nowe wypraski, wznowili to a było out of print - i tak dalej...

Edytowane przez WujekAlice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ludzi w 100% normalnych :)  A modelarze, kolekcjonerzy i  podobni to... Zawsze to samo: "Po co Ci 10 Mustangów !? Jak to po co ? I tak o 20 za mało !" :D 

 

EDIT:

Dużo więcej zdjęć nowego Phantoma na stronie TAMKI !

Edytowane przez mirage3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WujekAlice napisał:

Z modelarzami jest tak samo - "a bo nowa wersja z nowym malowaniem" , nowe wypraski, wznowili to a było out of print - i tak dalej...

 

A potem i tak dzieci i wdowa rozdawać wszystko będą jak leci za śmieszne grosze i oby szybciej opróznić te metry zawalonych półek. :)

A little scary...

Edytowane przez socjo1
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, xatrix_pl napisał:

Miejmy nadzieje, że Tamiya nie pójdzie drogą F-16 i nie ograniczy się do jednego typu Phantoma.

Tego się najbardziej obawiam, że zrobią jeszcze wersję N i długo nic. Już teraz nie mogą ogarnąć F-14B a o F-16D to lepiej nie mówić... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mirage3 napisał:

Tiaa... A wiesz co się dzieje jak się lista kończy ? Robi się nową ! 🤣

ale gorzej, kiedy lista zakończona, a nowych modeli nie przybywa. Taka Japonia II wś 1/48 – to w zasadzie już tylko czekanie na nowe formy...

dlatego musiałem sobie znaleźć jakiś samochód  🤪

Edytowane przez slamacek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, slamacek napisał:

ale gorzej, kiedy lista zakończona, a nowych modeli nie przybywa. Taka Japonia II wś 1/48 – to w zasadzie już tylko czekanie na nowe formy...

dlatego musiałem sobie znaleźć jakiś samochód  🤪

Eeee tam zawszę można zrobić wszystkie Shideny z cyrku Gendy 😁

Edytowane przez mirage3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.