Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

I bedzie to kosztowalo tyle co 3 modele? Wystraczy kupic za kilka dolarow kabine vacu i to zalatwia temat od reki. Przy tej wielkosci elementu to czarno widze stabilność wymiarów odlewów z żywicy i ich spasowanie z resztą modelu...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qz9 napisał:

I bedzie to kosztowalo tyle co 3 modele? Wystraczy kupic za kilka dolarow kabine vacu i to zalatwia temat od reki. Przy tej wielkosci elementu to czarno widze stabilność wymiarów odlewów z żywicy i ich spasowanie z resztą modelu...

Dokładnie osłona VACU kosztuje około 5 dolców, ale sam kokpit chętnie kupię. Wolałby za to wloty powietrza TP I oraz komory podwozia o osłonie działka M61 czy Pave Tacku nie wspominają... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Poziomka napisał:

Gdzie ją można kupić?

Trzeba szukać na eBay teraz nie ma a za chwilę będzie pełno, sam czekałem szukałem i jak się pojawiły to pyk w aplikacji i mam 😁

Edytowane przez mirage3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Poziomka napisał:

Czyli jest ale tak naprawdę to jednak nie ma. Jeśli chodzi o owiewki Squadron to zdaje się że firma zamknęła swoje podwoje (nie wiem czy na zawsze), ale jeśli teraz coś się trafia na eBayu to tylko jakieś przypadkowe sprzedaże modelarzy. Sądzę że ta owiewka w normalnym trybie jest nie do kupienia, więc to co wypuści ResKit, biorąc pod uwagę ich dotychczasowy poziom jakości, jest warto do wzięcia pod uwagę. Ja na pewno kupię.

Jak ktoś sprzedaje 20 sztuk to raczej ze skarpety tego nie wyciągnął. Zdajesz sobie sprawę jak dużym elementem jest kapsuła ratunkowa w F-111 ? Do tego i tak muszą zrobić szkło. Przy cenie ok 150zł za model żywica będzie kosztować więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Poziomka napisał:

Czyli jest ale tak naprawdę to jednak nie ma. Jeśli chodzi o owiewki Squadron to zdaje się że firma zamknęła swoje podwoje (nie wiem czy na zawsze), ale jeśli teraz coś się trafia na eBayu to tylko jakieś przypadkowe sprzedaże modelarzy. Sądzę że ta owiewka w normalnym trybie jest nie do kupienia, więc to co wypuści ResKit, biorąc pod uwagę ich dotychczasowy poziom jakości, jest warto do wzięcia pod uwagę. Ja na pewno kupię.

Ej solo jak tam twoje Tomcaty??

 

Sprzedałeś czy może w końcu je kleisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ok. Szału nie ma, bo konkurencja na rynku już była całkiem dobra.
Właśnie się zastanawiałem, czy robić preorder, bo mi trzeba modeli którymi można gwoździe wbijać, a ten su zdaje się mieć tonę elementów delikatnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to bym się spierał, czy tego szału nie ma 😁  Jeśli to się będzie dało jakoś w miarę bezproblemowo poskładać do kupy, to jest to chyba najlepiej opracowany model wtryskowy jaki powstał do tej pory, najbardziej efektowny/dokładny, bogaty w niesamowite detale jak na technologię wtryskową.  

Edytowane przez arhtus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mates napisał:

To będzie na bazie tego nowego Bronco? 

Niedawno pojawił się w sklepach, widziałem jakiś inbox, ale może miał ktoś w rękach?

Również czekam na jakieś poważniejsze rozprawienie w inboxie, niby jest nieźle ale jakoś tak w to nie wierzę w 100% :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.