Jump to content

StuG III F dragon 1/35

Recommended Posts

Dobra panowie. Przemalowałem na prawilny żółty dunkel a tamtym się pobawię kiedy indziej. Na dziale pierwsze ciapki nieskazitelnym prosto z buteleczki. Jutro popaskudze kadłub. Tym razem puki co jest ok?

1.jpg

2.jpg

3.jpg

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

kamo....  

No było za ostro. Dalej chyba jest pomimo, że psiknąłem kilkoma dodatkowymi mgiełkami ale już zostawię. Straciłem już wenę  

Teraz chyba wyszły lepsze fotki. Daj znać. Dodałem rozjaśnienia. To wężyki, lakier, kalki i sprawdzamy co z tego szajsu wyjdzie. Kolor to dunkelgelb od hataki c244 ral 840R-7028. Mam nadzieję, że tera

Posted Images

jak dla mnie git, fakt, ze teraz kazdy rozjasnia ale dunkel w nazwie dunkelgelb oznacza CIEMNY :) nie wiem jak go chcesz tam łoszowac, czy punktowo czy calosciowo, jak calosciowo to sciemnieje, jak punktowo bardzo sie nie zmieni , jesli np. jeszcze dot filter zrobisz jasniejszymi + zoltawe to rozjasnisz. Wszystko zalezy co dalej z nim planujesz ale mi sie podoba jak jest. 

Lubię mocny wash punktowy taki jaki zrobiłem np na leopardzie. Łoszowanie będzie zależało od tego czy nie będzie problemów z chemią jak przy dwóch poprzednikach:szczerbol:. Kupiłem ostatnio nowe łosze, będę testował.

W dniu 20.01.2020 o 22:53, Spotter napisał:

Ciemny, sporo za ciemny! 

Ale to za żółty? Przy następnych mgiełkach powinien zmienić nieco odcień... albo całkiem:haha:

No to nakładanie bazy zakończone. Przypomina trochę obwalony przez gołYMbie parapet:szczerbol: Chciałem jeszcze zacząć jasne ciapki ale wysiadł mi kręgosłup.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

• Like 2

Zabawa w gołymbia zakończona:szczerbol:. Dam mu jeszcze rozjaśnień od taśmy by dodać mu tej, znienawidzonej jak pizza hawajska, groteskowości.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

• Like 1
  • Thanks 1

Wyrażę swoją opinię, choć każdy woli coś innego. Dla mnie to teraz trochę za ostro I chyba bym go przejechał rozcieńczoną bazą dla stonowania trochę kontrastów. Ale jak my Ci tak będziemy radzić to sto razy go będziesz malował, więc rób według własnego poglądu. 

• Like 1

No było za ostro. Dalej chyba jest pomimo, że psiknąłem kilkoma dodatkowymi mgiełkami ale już zostawię. Straciłem już wenę:szczerbol:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

• Like 3
  • 1 month later...

Kurcze, powiem szczerze, że po tych prążkach wygląda jeszcze bardziej zarąbiście :super:.

Prążki całkowicie odwracają uwagę od rozkładu odcieni koloru bazy. Czyli kamo działa :piwo:.

Technicznie zmalowany super!

Ale jaki kolor ma ten pojazd? Dunkelgelb to na pewno nie jest....

• 5 weeks later...

Kolorystyczne Nieszczęście ciąg dalszy. W święta może będę miał więcej czasu, to skończę przesadzone łeteringi i zrobię jakieś lepsze zdjęcia. Standardowo u mnie oklepany jak, już osławiona, psa dupa:szczerbol:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

obrusy w słońcu

1.jpg

obrusy we fleszach

2.jpg

stug paczy przez balkon o poranku:szczerbol:

3.jpg

Ein stug mit Hund