Skocz do zawartości

AH - 64D I SARAF ACADEMY 1/72


Mitrandir

Rekomendowane odpowiedzi

 

35 minut temu, abtb napisał:

Ok, wypowiem się w galerii. 

Ale jakby co to napisz, że robisz egzemplarz obity pałami przez Hezbollach :szczerbol:

Bo co prawda lata mam i wzrok już nie ten ale wnioskuję, że jednak blacharza to dobrego mają w Zro’a ha-Awir we-ha-Chalal - wyklepie wszystko :mrgreen:

AH.thumb.jpg.0055c1230ec96afdf2b97d60873801e0.jpg

AH2.thumb.jpg.6dac0772ad0a8fc6276ffd8cc89182fa.jpg

AH3.thumb.jpg.ddec1f51c60c6f8ee0f734073fab732e.jpg

 

Spójrz na maszyny które są użytkowane a nie eksponat muzealny... 😈

Screenshot_20201015-101626_Chrome.thumb.jpg.4e2c58152c2aadb20e380b039253da59.jpg

Edytowane przez Mitrandir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, abtb napisał:

Podchodzisz do tematu bardzo wybiórczo. Proszę dorobić pozostałe odkształcenia  :nauka1:

 

Każdy z nas podchodzi wybiórczo... tych mniejszych w naszej skali nie będzie widać. Więc obowiązuje również skala uproszczenia... Licentia poetica  mój drogi 😎 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się przypatruję z wypiekami - mam tę konwersję, ale nie mam jeszcze AH-64 Academy. Na razie zrobiłem AH-64A z Hasegawy, ale to stary model, więc go zrobiłem w Helicopter Green. Niemniej jednak, Saraf jest na mojej krótkiej liście, zamierzam zrobić maszynę, w której osobiście posadziłem swoje tuches :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, GreGG24 napisał:

Też się przypatruję z wypiekami - mam tę konwersję, ale nie mam jeszcze AH-64 Academy. Na razie zrobiłem AH-64A z Hasegawy, ale to stary model, więc go zrobiłem w Helicopter Green. Niemniej jednak, Saraf jest na mojej krótkiej liście, zamierzam zrobić maszynę, w której osobiście posadziłem swoje tuches :)

Jeśli potrzebujesz modelu academy, (doczytałem ze zrozumieniem... sorry :szampan1:) jest ponownie w ofercie... np w Martoli.

Edytowane przez Mitrandir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mitrandir napisał:

Jeśli potrzebujesz modelu academy, (doczytałem ze zrozumieniem... sorry :szampan1:) jest ponownie w ofercie... np w Martoli.

Dzięki, rozglądnę się i zakupię. Zapraszam też na FB do grupy Zahal w miniaturze, gdzie możesz również podzielić się swoim warsztatem.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.