Skocz do zawartości

Panther D 1/35 MENG


michal0281

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Model bardzo miły w klejeniu, tylko gąsienice mnie nie przekonały i zdecydowałem się na friule. Dodane jest też kilka blaszek od Voyager. W modelu były plastikowe uchwyty na zapasowe gąsienice, nie najlepiej to wyglądało. Grile od menga też wymagały wymiany, cała reszta zestawowa. Miłego oglądania!

 

 

 

1111.thumb.jpg.3827f1ebea164b7492012d86f2c47f8a.jpg

 

1112.thumb.jpg.08f2336ef15cad3f6a0555def0a85cc5.jpg

 

1113.thumb.jpg.530ee5c36ccd3ed4ad882c1cd6d2d101.jpg

 

1114.thumb.jpg.69ca91260013015b16c7a120bb3c1ef9.jpg

 

1115.thumb.jpg.f6af31c41b537ee709f1e4a42721f833.jpg

 

1116.thumb.jpg.9131fae56c06fa4b1b1834e3d1267c01.jpg

 

1117.thumb.jpg.ad54f2ed4458ae5e977118b633744619.jpg

 

1118.thumb.jpg.7a0e2e44c39105dffed4d255f40fdc42.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez michal0281
  • Like 20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczne ekrany mogłyby dostać trochę więcej splaszy i gąsienice też mogłyby być trochę żywsze. I to tyle z cyklu "ajabym" i potraktuj te uwagi luźno bo to tylko kwestia gustu i wizji na model. Model wygląda dla mnie bardzo przekonująco - tak mogłaby wyglądać frontowa Pantera. Bardzo dobre wykonanie techniczne i gratuluję kolejnego udanego modelu! Widzę, że szykujesz się na zimę :paker:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adamo722 napisał:

o czolg jest git to tu podwozie nie współgra, nie wiem za suche 

Niekoniecznie musi tak być. Zimowe kamo niezbyt wytarte, pojazd z środka zimy, wszystko skute mrozem- to nie wiosna, albo jesień, gdzie na froncie walczyli także z wszędobylskim błotem. Jednym słowem model przekonuje, wg mnie dobrze poprawiłeś pierwsze malowanie i ogólnie świetnie to wygląda.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Pan_na_Zulawach napisał:

Niekoniecznie musi tak być. Zimowe kamo niezbyt wytarte, pojazd z środka zimy, wszystko skute mrozem- to nie wiosna, albo jesień, gdzie na froncie walczyli także z wszędobylskim błotem. Jednym słowem model przekonuje, wg mnie dobrze poprawiłeś pierwsze malowanie i ogólnie świetnie to wygląda.

To moze trochę sniegu na kolach i w gaskach brakuje :piwo:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za opinie, generalnie miałem plany na podstawkę, w związku z tym, że nie doczekały się realizacji czołg jest jaki jest... tzn dodam trochę błotka lub śniegu jeśli zrobię podstawkę (kiedyś), ale na ten moment jestem już trochę zmęczony zimowymi klimatami, bardzo pracochłonne.

1 godzinę temu, Monthy napisał:

 

Co nie tak z tymi grilami ?

 

Zdecydowanie za drobne oczka mają te siatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W końcu czołg wygląda jak czołg, a nie kolejna nieudana interpretacja modelarskiej maniery.

Co do podwozia to widzę to tak. Po roztopach znowu złapał mrozek ściął błoto.

Model widział bym na zmarzniętej ziemi z resztkami zmrożonego śniegu na poboczach, a całość w pełnym słońcu.

Gratulacje.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.