Skocz do zawartości

Fuyuzuki 1945 - 1/700 Rainbow


chudyhunter

Rekomendowane odpowiedzi

Te krzaki od braci znad Wołgi sa żywcem skopiowane z Monografi Morskich o japońskich niszczycielach, tyle że w tam sa one dla WSZYSTKICH japońskich niszczycieli, nie tylko akizukUF :haha:

Nie będzie miał krzaka i QŃc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bartosz.B napisał:

Cóż to za moda na białe spodnie :haha:

 

Wpada facet do gabinetu dyrektora cyrku i mówi:

- Panie, mam taki numer, że ludzie oszaleją! Będzie pan milionerem!

Dyrektor na to:

- Spadaj mi pan! Mam dobry program i nie potrzebuję żadnych nowych numerów.

Facet:

- Niech pan posłucha przez 30 sekund, na pewno pana przekonam.

Dyrektor:

- No dobrze, mów pan, ale szybko.

Facet:

- Niech pan sobie wyobrazi cały sufit cyrku obwieszony balonami. Balonami z gównem. A na arenę wjeżdżają konie. Na każdym koniu amazonka. Z łukiem. I amazonki zaczynają galopować w koło. Unoszą łuki. Zaczynają strzelać do balonów. Przebijają je po kolei a całe gówno spada na dół. Przebijają wszystkie. Na dole wszystko jest nim pokryte.

Widzowie w gównie, arena w gównie, orkiestra w gównie, konie w gównie, amazonki w gównie...

I wtedy wchodzę ja... Cały na biało.

 

:haha:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie jestem pewien o co pytasz, więc podam odpowiedzi na dwie wydające mi się najbardziej prawdopodobne interpretacje :szczerbol:

1. Na rufie nie ma cienia na wklęsłym pasie i podziału blach w ogóle, bo przeszkadzał mi pas demagnetyzacyjny, zrobię sobie potem olejami, na Nagatsuku tez tak miejscami robiłem.

2. Tory nie przeszkadzają w malowaniu linoleum, nie maskuję ich, będą brązowe na odcinkach biegnących po gumoleonie. Pociągnę je potem z pędzla, to tez robiłem na Nagatsuku, no problem.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Szydercza Gała napisał:

Nie jestem pewien o co pytasz, więc podam odpowiedzi na dwie wydające mi się najbardziej prawdopodobne interpretacje :szczerbol:

1. Na rufie nie ma cienia na wklęsłym pasie i podziału blach w ogóle, bo przeszkadzał mi pas demagnetyzacyjny, zrobię sobie potem olejami, na Nagatsuku tez tak miejscami robiłem.

2. Tory nie przeszkadzają w malowaniu linoleum, nie maskuję ich, będą brązowe na odcinkach biegnących po gumoleonie. Pociągnę je potem z pędzla, to tez robiłem na Nagatsuku, no problem.

dwójka wyczerpuje moją ciekawość 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dokładnie wszystkim częściom się nie przyglądałem, ale wyrzutnia wygląda jak kupa... reinboł sreinboł :)

 

YMTpQrt.jpg

 

Dlatego postanowiłem wzbogacić wypust Rainbow'a a znakomity dodatek firmy Hasegawa :szczerbol:

 

No0MBYy.jpg

 

JGxKMg6.jpg

 

I niech ktoś spróbuje powiedzieć złe słowo na Hasegawke, to dostanie pilnikiem po paznokciach :haha:

Sorki za jakość ostatnich fotek, ale jakoś nie mogłem złapać ostrości na zoomie przy białym podkładzie

Edytowane przez chudyhunter
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Szydercza Gała napisał:

A ja wymalowałem sobie gumoleona, tera sie pobawie łoszami i olejami...

Fajny kolor tego gumoleona :super: W ogóle zaczyna to fajnie wyglądać. Ja do malowania mam jeszcze daleką drogę do przebycia. Jak wszystko będzie gotowe i w podkładzie, to dopiero zacznę. A tym czasem kilka kolejnych dupereli

 

NT49bzr.jpg

 

dNOxW6X.jpg

 

Edytowane przez chudyhunter
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w ogóle jest fajny statek i fajny model. Ten kolor to moja nowa mieszanka, ta z Nagatsuka i Dantona była zbyt ciemna.

Zęby fajne mu już zrobiłeś, ja sobie najpierw kadłub zrobię, za resztę wezmę się potem, albo jak mi oleje będą schły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obraz.png.7c650fcd18daa7d8cd42d21abb98cafa.png

cześć,

 jestem pod szczególnym wrażeniem wykonania bulai. W jaki sposób udało Ci się je tak równo i czysto przykleić? Jakim narzędziem nakładasz bulaje na burtę? Kleisz na CA? gdzie kładziesz klej, na bulaj czy na burtę?

też mam bulaje od Rainbowa, próbowałem nakładać je pencetą, ale mam mega problem żeby je w ogóle uchwycić bez zniszczeniowo, nie mówiąc o jakimkolwiek precyzyjnym ułożeniu na burcie.

będę bardzo wdzięczny za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.