Skocz do zawartości

Literaturka lotnicza


Nexus

Rekomendowane odpowiedzi

Przy zamówieniu na Ich stronie Masz możliwość wyboru czy chcesz z wkładką czy bez, za wkładkę Masz dopłatę 9 PLN-ów

http://stratusbooks.com.pl/sklep/index.php?p401,polish-wings-no-28-tupolev-tu-2-sukhoi-utb-2-shcherbakov-shche-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Slawek_26869 napisał:

Przy zamówieniu na Ich stronie Masz możliwość wyboru czy chcesz z wkładką czy bez, za wkładkę Masz dopłatę 9 PLN-ów

http://stratusbooks.com.pl/sklep/index.php?p401,polish-wings-no-28-tupolev-tu-2-sukhoi-utb-2-shcherbakov-shche-2

Niestety, kupiłem w tradycyjnej księgarni , opcji z wkładką nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Czy któryś z kolegów może coś napisać o zawartości tych broszurek ? W reklamie stratusa facet tak szybko przeklada kartki, że nic nie widać. Ciekawy jestem, czy jest w nich coś innego niż w PKL.

SetWidth275-No-01-Czapla-ver-6.jpg

SetWidth275-No-02-PWS-10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
W dniu 27.08.2020 o 16:51, arhtus napisał:

Może to mocno wszystko opisuję, ale ja wydając na tą książkę pieniądze, czuję się lekko przerobiony i czekam na jakąś oficjalną informację ze strony Kagero, że zaszła jakaś, awaria sprzętu, czy coś tam podobnego i pierwsza wersja tej książki wyszła po prostu jakaś wadliwa, a ze względu na obecny stan na świecie nie zostało to wychwycone ? po prostu nie wiem jak można tak wycenić taką kserówkę w ładnej okładce.. 

Napisałem do Kagero ale chłopaki nabrali wody w usta i udają, że nic się nie stało. Mogli by chociaż po męsku przyznać się, że dali ciała chociaż sami nie wiedzą jak się to stało. Książka powinna być przeredagowana, przedrukowana i wymieniana na pełnowartościowe egzemplarze za darmo (przy zwrocie starej).

Edytowane przez McSimus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
W dniu 3.09.2021 o 18:44, hamp napisał:

Nowa monografia P11c z Kagero,

2044 strony , plany 1/72,48,32

big_ss14-p11-mini.jpg?lm=1630675741

Jak Ktoś ma niech napisze parę słów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze wczoraj dostałem tę pozycję to na szybko kilka informacji.

Format A4, okładka miękka. Wkładka w postaci 2 arkuszy z rysunkami w skali 1/32 i 1/24, 1/72 i 1/48 są na końcu  książki. Przedstawiają rzuty całej maszyny.

Pierwszym rozdziałem jest rys historyczny konstrukcji oraz zastosowanie bojowe ze zdjęciami i kolorowymi rysunkami sylwetek maszyny.

Kolejnym jest rozdział ze zdjęciami typu ,,walk around”

Następnie dział modelarski w którym są opisane wykonania modeli:

-Arma Hobby 1/72

- IBG 1/72

-Mirage -1/48

-Arma Hobby Export Set -1/48

-IBG-1/32

 

 

Pozycja wg. mnie wzoruje się na podobnych publikacjach (SAM, Valiant). W porównaniu z nimi  brakuje  np. spisu modeli, kalkomanii, zestawów uzupełniających, literatury  itp.

Cena katalogowa to 170zł  (wg.mnie za wysoka)., ja kupiłem w promocji za 85.

Edytowane przez hamp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2021 o 15:43, mysiek13 napisał:

Sporo fotek polskich Mig ów, zdecydowanie polecam 

IMG_20210908_154221_edit_161352539033710.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.