Skocz do zawartości

INFANTERIEWAGEN/Ommr/SCHWERER PLATF./PANZERJÄGERWAGEN 1:35


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 933
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jakis farfocel przylgnął.

Zakończyłem pigmentować tender, oczywiście padły mi akumulatorki, wiec wrzucam to, co udało mi sie pstryknąc.

Przy okazji bardziej go obfotgrafuję, wtedy dam pełne "oblicze".

DSCF0897.jpg

DSCF0896.jpg

DSCF0894.jpg

DSCF0892.jpg

DSCF0891.jpg

DSCF0887.jpg

DSCF0886.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja nie mówiłem żeby Rafałowi dać bana?Teraz przez niegoludzie podostają zawałów i będzie mniej osób na forum

A co do modelu:

:miecz: miecz:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, proszę, ogarnijcie się troszeczkę. Naprawdę nie ma powodów, żeby po każdym zdjęciu wrzuconym przez Rafała była tak wielka fala ochów i achów, oczywiście zasłużonych. Rozumiem te emocje, też mi się to wszystko podoba ale chyba tyle emotek nie jest potrzebne do wyrażenia tych uczuć

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, akcja jest!

W ramach porządków i przejrzystości tematu wydzielę wszystkie posty z treścią "wyłącznie ochająco-achającą" do innego tematu Ale to potem.

P.S. Czy wiecie, że żeby wydzielić posty z tematu muszę załadować stronę na której jest wyświetlony cały temat post pod postem bez podziału na strony? 713 postów. Tak sobie myślę, że mi się przeglądarka zawiesi...

P.S.2 Czy wiecie, że usuwać mogę bez ładowania całej strony?

Czyli konkluzja jest prosta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to dobrze skupiać władzę w swych rękach Laughing

tak właśnie umiera demokracja

Ostach, nie jest "dokrecona", nie wiem czy jeszcze sie tam cos nie zmieni - bo wiesz jak to jest,zawsze cos wpadnie do głowy i.....no właśnie.

W ostateczności popodkładam jakies mini kliny i zrzucę miedzy wagony przewód od szperacza.

Dopstrykałem kilka zdjeć.

DSCF0911.jpg

DSCF0904.jpg

DSCF0903.jpg

W nim zostało juz tylko wyślizgac kółka i przetrzeć g. met gdzieniegdzie(poręcze,drabinki,uchwyty) i koniec...tej części zabawy.

Następny etap tego maratonu to...albo 5 metrów szpachlowania dziurek,albo składanie wagonu 6 osiowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny etap tego maratonu to...albo 5 metrów szpachlowania dziurek

Kurna dzisiaj przejeżdżałem przez W-wę, żebym wiedział to podrzucił bym ci swoje 2 metry a jutro odebrał bym gotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepił bym się do czegoś ale mnie mam pojęcia do czego :( . Jak zrobi gdzieś coś co nie pasuje do reszty daj znać na PW to błysnę sobie. Ładnie to wygląda wszystko. Możesz powiedzieć z czego jest siatka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie widzę tu możliwosci jej zamontowania.

Mam z goła odmienne zdanie, to że np w hanomagach niemal wpadały na reflektor, to skład ma to do siebie, ze mozna postawic w byle którym miejscu.Prad szedł przez kabel,a te chyba mogą byc różnej długości.

Teraz 2 sprawa, czy te prądownice ciuchci nie byłyby w stanie wykrzesać energii dla szperacza?

Samo mocowanie tegoz, "kotwice" są przykryte siatka, więc sprawe mocowania mam z głowy( a wpóżniejszymczasie daje pole manewru do zmian).

KM,a właściwie jego zamocowanie wykonałem juz wczoraj:

ResizeofDSCF0912.jpg

I tu także, jest to juz efekt konstrukcyjny finalny,zwykła blacha dokrecona do tendra śrubami

Siatka, to jak zawsze najprościejsze rozwiazanie, gaza opatrunkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem z trudem ( dolna część szczęki mi opadała na klawiaturę i co rusz musiałem poprawiać posta) najdłuższy chyba wątek wasztatowy an modelwork.pl i napiszę tak Tobie Rafał:

"JEŻELI KTOŚ W TYM KRAJU ZMARNUJE TWÓJ TALENT, TO PRZYSIĘGAM ZABIJĘ GO!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzu rozumiem że ci się bardzo podoba model ale nie ma co przesadzać bo nikt go tu nie zmarnuje (w takim tempie zaczniecie listy miłosne pisać, opanujcie się). Trochę brudu przy mocowaniu mogło by być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.