Skocz do zawartości

Co lata/spada nad Ukrainą


giberes

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli kanał WoW nie widział tych ,,strat,, które widzi  wywiad ukr. 

 

Te ślady prawdopodobnie paliwa....srodzy są wasi upadlinscy przyjaciele....

 

OSW. Ośrodek Studiów Wschodnich;

 

5 kwietnia siły ukraińskie przeprowadziły zmasowany atak dronami kamikadze, którego głównymi celami były rosyjskie lotniska wojskowe Morozowsk w obwodzie rostowskim, Jejsk w Kraju Krasnodarskim i Engels w obwodzie saratowskim. Jedynym efektem nalotu było uszkodzenie stacji transformatorowej w rejonie Morozowska, który atakowała większość bezzałogowców (zgodnie ze źródłami rosyjskimi od 40 do 44 z 53 użytych przez przeciwnika). Zdjęcia satelitarne nie potwierdziły doniesień ukraińskich mediów o zniszczeniu co najmniej sześciu samolotów i uszkodzeniu kolejnych ośmiu oraz infrastruktury.

Najprawdopodobniej żaden z dronów nie dotarł do atakowanych lotnisk.         

 

Na stanowiskach postojowych samolotów na pewno widać ślady prondu, jak informuje zarząd wywiadu upa. Skoro UPA drony poraziły transformator, to muszą być ślady prondu 

Edytowane przez em
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Piotrze nawet jeśli widzi Pan na zdjęciu uszkodzoną Geofizykę(wątpliwe) to jaki ma ona wpływ na potencjał Ruskich? Rozumiem, że trzeba ekscytować się każdym potencjalnym sukcesem, ale równocześnie należy być realistą- taki sukces nic nie wnosi do obrazu ogólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2024 o 16:40, em napisał:

OSW. Ośrodek Studiów Wschodnich;

Skoro UPA drony poraziły transformator, to muszą być ślady prondu 

Co to za  ośrodek  wydający takie komunikaty ,,.., UPA drony poraziły transformator, to muszą być ślady prondu ,,  drony o nowej nazwie prądem rażą , trochę dziwnie się czyta ten komunikat? Ja prosty człowiek napisałbym ,, drony UPA trafiły/uszkodziły itp. transformator i stąd te ślady prądu , ale gdzie mi tam do tych ośrodków i innych expertów. Ja to mogę najwyżej fotki wklejać.

Edytowane przez bulik58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2024 o 16:40, em napisał:

rodzy są wasi upadlinscy przyjaciele.

 Bardzo proszę @Administrator @jawkers o interwencję. Jestem zdziwiony, że administracja toleruje na forum taki język i słownictwo, wielokrotnie i z premedytacją powtarzane przez użytkownika em. Nie da się czytać obecnie tego ścieku. Jeśli nie są mu w stanie przejść przez klawiaturę słowa Ukraina, ukraiński, to niech może powstrzyma się od wypowiedzi?

Edytowane przez socjo1
  • Thanks 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, gośc którzy pisze że bierzemy ruble od ruskich według ciebie może tak frywolnie pisać? 

To oskarżenie o współpracę, niczym nie poparte, ale wy możecie tak kasztanic, nie? Bo wam się wydaje że jesteście moralistami...

Otóż nie moi drodzy banderowscy fanatycy,

Oni i wam by te łby rezali, a tak ciągle mówią rezac.

Po za tem to jest skorumpowane , upadłe do cna państewko.

Nie chcesz czytać po prostu ignoruj inie czytaj inie rozdzieraj szat nad  upadlinskim szambem.

Edytowane przez em
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, em napisał:

 

Otóż nie moi drodzy banderowscy fanatycy,

 

nie rozdzieraj szat nad  upadlinskim szambem.

 

Nie pisałem w tym wątku od wielu stron i miesięcy. Nie wiem, dlaczego użykownik em MNIE obraża. Wśród naszych uczestników mamy też kilku Kolegów z Ukrainy. Jestem przekonany, że też mają się prawo czuć obrażeni, wobec jego obraźliwego, generalizującego i ksenofobicznego języka. Swoją wypowiedzią - tą i wieloma wcześniejszymi - w moim przekonaniu narusza on co najmniej kilka punktów regulaminu naszego Forum, który zaakceptował, rejestrując się tutaj, choćby III.1 , III. 5, III.6. Jeszcze raz proszę @Administrator @jawkers @Greif o stosowną reakcję. 

39 minut temu, em napisał:

To co, gośc którzy pisze że bierzemy ruble od ruskich według ciebie może tak frywolnie pisać? 

To oskarżenie o współpracę, niczym nie poparte, ale wy możecie tak kasztanic, nie? Bo wam się wydaje że jesteście moralistami..

Jeżeli użytkownik czuje się z czymś niekomfortowo, nikt mu nie broni wykorzystywać dostępnych każdemu członkowi Forum  dróg postępowania. 

 

29 minut temu, M.A.V. napisał:

Michał - nie ma się co gorączkować, ja już dawno tu nic nie wrzucam bo szkoda czasu --->  merytoryka wątku spikowała na pysk

 

Jestem absolutnie spokojny. Skoro tak, to jest to kolejne naruszenie regulaminu (III.5. ) 

 

Michał

Edytowane przez socjo1
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, em napisał:

 

 

Już ci nie raz zwracano uwagą na twoje zachowanie , to nie chlew ani nie miejsce na takie chamskie słownictwo . Ja też mam powody aby nienawidzić rosjan ale pomimo tego nie używam twojego słownika bo posiadam kulturę wyrażania  się czego jak widać tobie brakuje

 

Edytowane przez bulik58
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, rozhustanego gościa co nie potrafi rozróżnić horyzontu radiolokacyjnego od martwej strefy zestawu ciągać  po urzędach. Zdaje sobie sprawę że napisałeś na zlew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Greif locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.