Skocz do zawartości

BTR-80 1:35- what if


orzechu500

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, ManiekB napisał:

Co do zagłuszacza - w rogu po prawej w Kupyansku. Ciekawe wyposażenie ma żołnierz.

obraz_2022-04-11_161509723.thumb.png.6f937a98abb07652a3f5eb81451f9b62.png

Dary z całego świata:

Karabinek prawdopodobnie z rodziny M4 z celownikiem holograficznym.

Buty Lowa

Mundur w kamuflażu Attacs

Pojemnik hydracyjny Camelbag

Specjals prawdziwy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, bulik58 said:

Przelec Plastmodel , Mojehobby, Exito,Martole . Jesli nic nie znajdzies to daj znac bo mam ich troche wiec mozna sie dogadac.

Juz przeleciałem, w plastmodel są. Jeśli Ci zalegają a chcesz sie pozbyć to chętnie coś tam zanabede od Ciebie 

Edytowane przez orzechu500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bulik58 napisał:

Nigdy jeszcze nie odgadywalem narodowosci po nozu , z reszta podobne pytanie mozna zadac w tym przypadku jak ponizej. Czy jest to syryjczyk czy niemiec, bo przecierz zamast kalacha ma STG 44.

 

lub czy to Wehrmachtowiec czy Ukrainiec bo to nie jest PK/PKM

 

 

 

Jak nie masz nic mądrego do odpowiedzenia to nie odpowiadaj.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pitt35 napisał:

 

Jak nie masz nic mądrego do odpowiedzenia to nie odpowiadaj.

 

 A Ty kolego też sobie daruj takie wpisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, makinen said:

Do Autora- będzie z tego jakis model? 

No właśnie już nie wiem wątek został przejęty xD 3 strony tawerny a nic nie wycięte z ramki. A tak na powaznie to będzie.Zmiana koncepcji i inne malowanie wprowadza mnie w pewien dyskomfort, lubie mieć wyobrażenie modelu i podstawki już na etapie pierwszych cięć. Wiem jak ma wyglądać malowanie ale nie mam klarownej wizji podstawki, a co za tym idzie brudzenia, lubię jak to jest całość.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, copycat napisał:

ukraine_mrap_wide-8a91b99d24d57758444a68c268ebd8f88b472ec0.jpg

 

Jakie on ma działko? Bo nic nie widać, pytam się bo orzechu dał mi twardy orzech do zgryzienia, to malowanie lub inne

 

Działka nie widać bo wieża jest obrócona prawdopodobnie o 45 stopni w lewo. Na wieży widać spaw,  który jest w tylnej części wieży na jednych pojazdach po lewej a na innych po prawej stronie.  Wkm-u nie widać ale inny niż KPWT to jest chyba mało prawdopodobny, no chyba że to jest chemik  (BRDM-2RS) bo wtedy zamiast wkm ma sondę do pobierania próbek. Dla mnie bez wieszaka z chorągiewkami w tej konfiguracji wieży oba są nierozróżnialne. 

Pozdrawiam.

Andrzej.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Endrju said:

 

Działka nie widać bo wieża jest obrócona prawdopodobnie o 45 stopni w lewo. Na wieży widać spaw,  który jest w tylnej części wieży na jednych pojazdach po lewej a na innych po prawej stronie.  Wkm-u nie widać ale inny niż KPWT to jest chyba mało prawdopodobny, no chyba że to jest chemik  (BRDM-2RS) bo wtedy zamiast wkm ma sondę do pobierania próbek. Dla mnie bez wieszaka z chorągiewkami w tej konfiguracji wieży oba są nierozróżnialne. 

Pozdrawiam.

Andrzej.

Jak już jesteśmy przy tym malowaniu, to nie wiem, czy zwróciliście uwagę- krzyżyk w lewym górnym rogu żółci a czarne plamy domalowane, plus te podwójne białe pasy które na przodzie tworzą V, Widziałem foty takiego sprzętu z podwójna Vka z UA flagą jak i RU

Edytowane przez orzechu500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu ten sam z trochę innego ujęcia. Ten wieszak na flagę to chyba przyspawany jest, bo ta wieża oprócz wizjera to płaska jest.

1111315048_brdm-2-peel3Sept072014inMariupolUkraine.jpg.64b3803e05eb3448f031e8ed9a2d7315.jpg

A tu chyba ten sam ale z klatką dospawaną z tyłu.

brdm-2-peel1.jpg.9ccfc5309314007e9e91f01aa7ce6d58.jpg

 

Miałem zrobić inny, ale kopiować model Scaledraculi to jakoś nie tak. No i to malowanie też fajne.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na brdma to ma nswta zamiast kapcia zwanego kpwt. I to nie jest chemiczny tylko zwykły z silnikiem benzynowym gaz-41 :) orzechu a może zrobisz btra w barwach ukraińskich bo też mają je na stanie przecież. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jest NSWT. Zdjęcie nie pokazuje tego dokładnie. Rozumiem że Ukraińcy również montowali NSWT na BRDM-ach? Pytam bo wielkim znawcą BRDM-ów nie jestem. Czy chemik miał inny silnik niż zwykły BRDM-2?

Pozdrawiam.

Andrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.