Skocz do zawartości

[WH-Schrott] Pantera A – Takom, 1/35 – GALERIA


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

przedstawiam modelik najgorszego czołgu II WW (*) wraz z mobilnym żurawiem Strabo umożliwiającym „polowe” poważniejsze naprawy czołgów Panther lub Tiger.

 

(*)  odsyłam do arcyciekawego podcastu Wojenne Historie, lub do książki Norberta Bączyka „Pantera. Najgorszy czołg”

 

image.thumb.jpeg.63671049a1a11e6e6c0611df22cb942b.jpeg

 

image.thumb.jpeg.5d4e5307b934314d3be90c59d2ccb577.jpeg

 

image.thumb.jpeg.3f9c6f62b9d231f97d12de4b9d4c2d95.jpeg

 

image.thumb.jpeg.b2af29f300efa35659363cad166aab7a.jpeg

 

image.thumb.jpeg.70d62b908c202d49e596032eb3762a07.jpeg

 

image.thumb.jpeg.09e5699c3888e1dda9ec85a7e8e79c3e.jpeg

 

image.thumb.jpeg.09871f9a04bfc093207fca07781c9a20.jpeg

 

image.thumb.jpeg.da11045a0cf4043155cea0875f36a713.jpeg

 

image.thumb.jpeg.eee2faffa0911515b7ebcb4118ae614a.jpeg

 

Stare Kino :)

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, plexa to nie tanie rzeczy. Autor modelu, wynajmie małych skrzatów w 1:35- w postaci..rosyjskich jeńców, aby posprzątali niemiaszkom pojazd :).

 

Będą meli etat:  pracownik gospodarczy🤣 patrząc na podstawkę 😛

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny, przestrzenny efekt, widać włożoną pracę i rzeczywiście szmaty dobrze leżą (jak wiadomo,  szmata na pojeździe służy do ukrycia baboli).

Bardzo mi się podoba.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał porządnej dioramy, rzadko się coś takiego spotyka. Dałbyś radę zrobić zdjęcie z jakimś łatwo rozpoznawalnym przedmiotem? Bo domyślam się, że musi to być wielkie... i imponujące.

Jak to mówią na budowie: No to cyk i na dźwig :szampan1:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu też już było coś na ten temat https://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=28&t=18893

 

Twoja praca imo, nosi znamiona tak winiety, jak i małej dioramy, gdzie skłaniał bym się raczej ku temu drugiemu.

Mamy tu bowiem nie jeden, a dwa pojazdy z figurkami, gdzie jest przedstawiona pewna historia.

Obserwujemy tu bowiem mechaników w trakcie konkretnego przeglądu czołgu, łącznie z demontażem za pomocą niemałych rozmiarów dźwigu wieży tegoż czołgu.

...no i nie trzeba chyba dodawać, że gabarytowo też jest to niemałe 😎

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rafale.

Gabaryty akurat nie mają tu „nic do gadania” 😉  Zrobisz takiego Titanica w skali 1:35 na podstawce „morskiej” i co? Bo gabarytowo to by było 100 raz więcej niż tutaj :D

Chcę to to gdzieś zgłosić i... nie chcę trafić pod zły adres :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Thalgonis napisał:

Gabaryty akurat nie mają tu „nic do gadania”

 

Słuszna uwaga, wynikająca poniekąd z zastosowania przeze mnie skrótu myślowego.

Chodziło mi bowiem o fakt, że z racji tego iż mamy tu więcej niż jeden model, całość pracy jest niemała 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.