Skocz do zawartości

Zakupy na japońskim amazonie - help!


krn78

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcony wpisami kolegów na temat Procona PS-289, zdecydowałem się na zakup takiego. Cena, łącznie z kosztami wysyłki, wyniosła coś ponad 12kjenów. Kupiłem, otrzymałem email z Pay ID,  na stronie widnieje informacja że 'Payment is expected'... Jeśli nie zapłacę do czternastego listopada, anulują transakcję. Tego się nie boję, bo najwyżej kupię raz jeszcze, ale hmm... chciałbym zapłacić, więc... Jak zapłacić? :)

 

Edit: problem się rozwiązał. Omyłkowo (jak to początkujący) zaznaczyłem metody płatności dostępne tylko w Kraju Kwitnącej Wiśni. Kupiłem raz jeszcze, zapłaciłem kartą, anulowałem poprzedni zakup... i koniec.

Edytowane przez krn78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj odebrałem przesyłkę z Japonii z AmiAmi - tutaj informacja jak to przebiegło:

15 godzin temu, radziu_82 napisał:

Tak z ciekawości dla zainteresowanych, to dzisiaj właśnie mi przyszedł Procon PS-289 zamówiony w AmiAmi. Trwało to 2,5 tygodnia od momentu zamówienia i kosztowało mnie po przeliczeniu 382 zł za aerograf z kosztami przesyłki (przesyłka lotnicza rejestrowana) oraz 90,50 zł ceł i innych vatów płatnych przy odbiorze na poczcie.

 

 

 

 

Edytowane przez radziu_82
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @krn78 

Czekajcie! To którą płatność trzeba zaznaczyć w zamówieniu?

Bo wybrałem tą gdzie pisze o płatnościach internetowych - w sumie 1 pozycja.

Potem było jakieś: pay pay  itp...w sumie chyba 3...

Podałem numer karty - czekam na e-maila.

Boszzzz jaki człek tępy... 😀

Edytowane przez myszaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@myszatyAutomatycznie pobiera kase z konta kiedy zamówienie zostanie wysłane. Jesli podane są dane karty debetowej. Mam podpięta karte tam Mastercarda to autoamtycznie mi bierze gdy wysylaja produkt.

Edytowane przez DamianosPL
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję, na prośbę kolegi _OldMan_, link do produktu.

https://www.amazon.co.jp/gp/product/B0030AO94U/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&th=1

Swoją drogą, ja też nie znalazłem go sam, ale ktoś (niestety nie pamiętam kto) wrzucił ten link tutaj, na forum. 

Odbiór mam 18 listopada, jeśli wierzyć trackingowi na stronie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, abtb napisał:

Ho,ho,ho! To teraz Rochu piękne modele będzisz  robił. Taka fukawa to istne wunderwaffe!

Sama pomaluje...nawet nie trzeba będzie farb rozrabiać 😀.

Ten mój adler już definitywnie był nieprzewidywalny....

 

Całkowity koszt to 406, 95 zł.

 

 

Edytowane przez myszaty
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój przyszedł dziś, mam go od godziny. Żadnych dodatkowych opłat :)

 

Edit: ja jednak zapłaciłem 423PLN. 

Muszaty: jeśli możesz, zamieść link do swojego produktu, bo wygląda na to, że zapłaciłeś mniej :)  Niech się i inni nacieszą.

Edytowane przez krn78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dotarł i do mnie chociaż nie powiem z płatnością męczyłem się prawie tydzień - Amazon nie chciał ściągnąć środków z karty wirtualnej. 

Koniec końców wyszedł niecałe 399 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.