Skocz do zawartości

Zakupy na japońskim amazonie - help!


krn78

Rekomendowane odpowiedzi

zakochacie się Panowie w tym aero. Zachęcam do przestudiowania załączonej instrukcji 🤣 (mnie pomógł google translator spięty z foto) 

zwłaszcza warto zwrócić uwagę na zalecaną przez producenta procedurę  czyszczenia

Edytowane przez pulemiot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, pulemiot napisał:

zwłaszcza warto zwrócić uwagę na zalecaną przez producenta procedurę  czyszczenia

Też na to zwróciłem uwagę :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pulemiot napisał:

zwłaszcza warto zwrócić uwagę na zalecaną przez producenta procedurę  czyszczenia

A że tak powiem, co ciekawego tam można znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już swojego PSa 270 milion razy rozkręcałem.I czyściłem.Oprócz zaworku powietrza bo nie ma takiej potrzeby.Niemniej jednak wykręcanie całej głowicy bez samej dyszy do czyszczenia fajna sprawa.Potem zaostrzoną wykałaczką bambusową wg,mnie najlepsza usuwam trociny.Znaczy zbite drobiny kurzu.A kanalik gdzie przesuwa się iglica i jest farba. czyścikami Tamiya -wyciorkami.Sprzęt mega klasa ten aerek.Oczywiście wraz z ceną przychodzi szacunek do sprzętu.Kupowałem u nas za 600.Swego czasu.Nie z Japonii choć żałuję.Nie miałem możliwości.Ale i tak nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc producent odradza rozkręcanie zalecając prze płukiwanie rozcienczalnikiem po  poluzowaniu osłony -powietrze jest wtedy wdmuchiwane przez dyszę "na wstecznym" do kanału i zbiornika. czynność powtarzać aż do momentu gdy rozcienczalnik przestanie wymywać  resztki farby.

 

Retour Aérographes GSI Creos Procon Boy - Master194.com

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, Jacek napisał: "...znowu będę sam spał...), a w tym przypadku to o spaniu raczej nie będzie mowy :hmmm:

 

To tak jak w tym starym kawale:

Przychodzi Jaś do Małgosi i się pyta:

- Słuchaj Małgośka, czy to prawda, że jestem pierwszym chłopakiem który z Tobą spał?

a Małgosia mu na to:

- Jak usąłeś, to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pulemiot napisał:

no więc producent odradza rozkręcanie zalecając prze płukiwanie rozcienczalnikiem po  poluzowaniu osłony -powietrze jest wtedy wdmuchiwane przez dyszę "na wstecznym" do kanału i zbiornika. czynność powtarzać aż do momentu gdy rozcienczalnik przestanie wymywać  resztki farby.

 

Godzinę temu, myszaty napisał:

Właśnie testuje! To działa!!!!

Cała chałupa wali cleanerem!!!!!

Wy tak na poważnie? Dopiero teraz backflow odkryliście?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Fixer napisał:

 

Wy tak na poważnie? Dopiero teraz backflow odkryliście?

@Fixer, dlatego nie rozumieliśmy, jak ludzie pisali o problemach z czyszczeniem ultry. Ja dyszę czasem muszę wykręcić, bo z przyczyn obiektywnych robi się w końcu kłaczek w kanale i tylko tak mogę go usunąć. Jednak to raz na jakiś czas i wtedy robię gruntowne czyszczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie macie tam w tym pudełku na tym Proconie takiego małego gumowego kapturka?😁 Jak się założy na końcówkę (oczywiście aero)😁 i zatka na nim taką małą dziurkę palcem to efekt taki sam i to bez kręcenia 👍

Edytowane przez arhtus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, arhtus napisał:

A nie macie tam w tym pudełku na tym Proconie takiego małego gumowego kapturka?😁 Jak się założy na końcówkę (oczywiście aero)😁 i zatka na nim taką małą dziurkę palcem to efekt taki sam i to bez kręcenia 👍

Właśnie dzisiaj tak zrobiłem po pierwszym użyciu (zamiast rozkręcania)  i bardzo szybko wyczyściłem aero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszaty, to kolejki, na klatce schodowej będziesz miał takie:

 

Na drzwiach: " Przyjmę Panie, na malowanie paznokci, aero oreo, to tylko 4 bary,  czary mary"

 

1h później PUK PUK do drzwi.  Myszaty : wprowadź 14 cyfrowe hasło...🤣

 

493979764_pikne-dziewczyny-w-tle-miasto-131218827.jpg.49f9d4e8459a7a960793833b9ac083d8.jpg

 

Tak, to zapytam opłaca się, drobnice z tego amazonu " krainy ryżu " zamawiać ?. Rok temu z aliexpress paczka z figsami-3 miechy szła.

 

A tu piszą, że po tygodniu to szybko.

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jen  0.33gr  a chinol juan 0.64 tak patrze. 4 dni  z krainy wiśni, to dobry time'ing naprawdę, niż 3 miesiące. Ponoć tak zimą tylko, a jak w letnim, niby krócej.

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MayonesEXG7 napisał:

Jen  0.33gr  a chinol juan 0.64 tak patrze. 4 dni  z krainy wiśni, to dobry time'ing naprawdę, niż 3 miesiące. Ponoć tak zimą tylko, a jak w letnim, niby krócej.

Przy zakupach z Japonii najdłuższy fragment podróży to dystrybucja w Polsce. Zwłaszcza jak na urząd celny trafisz.

Ale ostatnio kilka rzeczy z Aliexpress zamawiałem, to też w dwa-trzy tygodnie były, z pełnym trackingiem. Jeszcze ichnia poczta jak zauważy że odbiorca jest ten sam, to potrafi kilka zakupów zrobionych na przestrzeni paru dni w jedną paczkę zapakować i z Chin już jako jeden ładunek leci. Ja akurat mam obok siebie paczkomat Cainiao, więc dodatkowy plus.

Edytowane przez Fixer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rok temu, zamawiałem figsy z Aliexpress w 1/35 z sklepu resin store,domek wiejski IIWW,pierdółki i pasek do gitary. To widomo,paczki szły z różnego sklepu. Zamawiane, pod koniec października a przyszły w połowie stycznia. Najlepiej kilka pierdółek z jednego, potem z drugiego shopu. Jak 4 tyg szły,bo tak słyszę ostatnio to nawet nawet. A za to wszystko co kupiłem, to najdroższy domek z balsy laserówka. Obecnie 20zl podrożało,w ciągu roku..żadna nowość. Figurki po sztuce 18zl, pasek i coś tam dokupowałem jeszcze dla psa.Znajomemu wpłaciłem 300zl..gdzie mnie to zdziwiło ale,takie widzi mi sie z ali miałem wtedy.Dla mnie,ta paczki wyszły dużo,a pewnie zapłacił bym teraz, za to samo więcej. 

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.