Skocz do zawartości

[G] Heinkel He 115B (Special Hobby, 1:48)


Thalgonis

Rekomendowane odpowiedzi

Czółko,

poniżej dosyć rzadki na forach model - bo to shortrun.  Model „po przejściach” podczas finalizowania projektu, dlatego spodu nie pokazuję (nie udało się tego naprawić tak jak być powinno).

Sam samolocik (a raczej latająca krowa - rozpiętość taka jak He 111) był podstawowym samolotem morskim Luftwaffe, właśnie wersja B.

 

image.thumb.jpeg.164dffe02ae8a25e72599c4d3be5459b.jpeg

 

image.thumb.jpeg.716b085da45365de7e533051c4382fa8.jpeg

 

image.thumb.jpeg.f3f6028194ac51b49024baf5846b40b4.jpeg

 

image.thumb.jpeg.b0c85fa67ad51a0f795158be2c69d38d.jpeg

 

image.thumb.jpeg.bf07c08cefd9941bc3b5efd0d35f7d58.jpeg

Edytowane przez Thalgonis
  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rzadkie i atrakcyjne tematy wymagają dopieszczenia do końca. Model mi się podoba, choć zdjęcia nie pozwalają za wiele zobaczyć. Linka anteny mi doskwiera - kłóci się z filigranowymi drabinkami. Za to kompozycja kamuflażu z bielą jest ciekawa. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość bardzo przyjemna, a góra robi robotę - fajnie pomalowany i nieprzesadnie zużyty.  :cool:

 

11 minut temu, Mikolaj75 napisał:

Linka anteny mi doskwiera - kłóci się z filigranowymi drabinkami.

 

Mikołaj już pisał o lince, a ja zastanowiłbym się przy kolejnych modelach nad jaśniejszym washem w liniach, choć zdaję sobie sprawę, że przy takim rodzaju kamuflażu to karkołomne zadanie...

Edytowane przez HK1885
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie :piwo:

 

Mikołaj75 - zajrzyj do mojego warsztatu z tym modelem - w ostatnim wpisie wyjaśniłem dlaczego nie jest dopieszczony :)

Kwinto - ten wash w liniach to... marker (Molotov, 0,05), niestety, mają tylko czarne 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w jakiejś grze, widziałem to jako zbitkę kilkunastu pikseli. Nie wiem co jest bardziej brzydkie oryginał czy to co próbowało naśladować:haha: Model ładny.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ukończenia bardzo ciekawego i rzadko widywanego modelu. Jak wspomnieli Koledzy góra płatowca bardzo ładnie wymalowana. Faktycznie wash w liniach mógłby być nieco jaśniejszy ale całość prezentuje się naprawdę dobrze. Brawa się należą za samozaparcie i doprowadzenie budowy do finału mimo okropnych sytuacji na koniec. Linkę anteny zrobiłbym z nici MiGa/Ushi, tym bardziej że to pojedyńczy drut. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.