Skocz do zawartości

PZL W-3RM Anakonda "First Version" - Answer - 1/72


Kon_Bar

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, burzatg napisał:

Chętnie, przecież wiadomo, że w grupie siła i większa mobilizacja, ale nawet materiału wyjściowego w chwili obecnej brak 😜

Także zostaje podpatrywanie i kibicowanie 😀👍

 

Nie daj się prosić. Działaj....

Czemu nie pykło? Bo nikt nie chce się pierwszy wychylić. Powody są różne, więksxość jest związana z tymi kontrowersjami z początku tematu. Ustaliliśmy że na przekór hejterom pokażemy gotowe modele i że się da w krótkim czasie, stosunkowo rozsądnym nakładem zrobić z tego zestawu przyzwoite miniatury. A tu we własnym gronie nakręcamy się (przoduje Gelo) by nie zaciąć się w trakcie.   Zresztą

Ja jeden zbiorczy Sokołów w 48(4szt plus 2 kolejne gotowe by zacząć) mam rozgrzebany, drugi z Kanią 48 więc nie chcę wyjsć na monopolustę 😉😁🤣

Tu fotka w pierwszym kontrolnym podkładzie jeszcze przed nanoszeniem siatki nitów i pierwszych detali.... 

20230507_192534.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, leon napisał:

Nie daj się prosić. Działaj....

Sam się prosiłem 😜

Jak tylko znajdę się w posiadaniu rzeczowego modelu to zacznę działać .

51 minut temu, leon napisał:

Ustaliliśmy że na przekór hejterom pokażemy gotowe modele i że się da w krótkim czasie, stosunkowo rozsądnym nakładem zrobić z tego zestawu przyzwoite miniatury. A tu we własnym gronie nakręcamy się (przoduje Gelo) by nie zaciąć się w trakcie

Sam tu swoje 3 grosze wsadziłem 😀 jeśli ta krytyka napędza do działania to tym lepiej. I jest szansa, ze obrodzi gotowymi modelami. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Endrju napisał:

Jeden robi jak się patrzy a dziesięciu patrzy jak się robi.

Bo to jest proszę Koleżeństwa niedzielny kurs doszkalający dla pogłębiachy wiary zorganizowany przez Ojca Dyrektora :nauka1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, burzatg napisał:

Chętnie, przecież wiadomo, że w grupie siła i większa mobilizacja, ale nawet materiału wyjściowego w chwili obecnej brak 😜

Także zostaje podpatrywanie i kibicowanie 😀👍

 

O jaki materiał chodzi? Model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mitrandir napisał:

O jaki materiał chodzi? Model?

Tak, jeszcze nie zakupiłem modelu. No ale trzeba w najbliższym czasie stosowne zakupy porobić 

Edytowane przez burzatg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mówić, ale to:

W dniu 28.03.2023 o 13:21, Mitrandir napisał:

w tym miejscu rzucam małe wyzwanie, kto pierwszy (poza mną🤣) sklei i pokażę anakondę (3/4 czerwca Warszawa Babaryba 23, żeby nie było że to nie wyzwanie) ten ma u mnie flaszkę

Po tym co widzę tu:

8 godzin temu, Mitrandir napisał:

IMG_20230509_011800.thumb.jpg.838e194a806a76aa518156f5d38b01de.jpg

 

Coraz bardziej przypomina mi taką sytuację:

image.png.58c630a74e31dc90478d5b87eace0ee2.png

:mrgreen:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Grzes napisał:

Nie chcę nic mówić, ale to:

Po tym co widzę tu:

 

Coraz bardziej przypomina mi taką sytuację:

image.png.58c630a74e31dc90478d5b87eace0ee2.png

:mrgreen:

Ale ja nie wchodzę w konkury... 😁  Ja tylko motywacyjne co by Leon czół oddech na plecach :szampan:

Bez sensu jak miałbym sobie sam flaszkę kupić :szampan1:

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mitrandir napisał:

Bez sensu jak miałbym sobie sam flaszkę kupić

Nie widzę problemu - prześlij kasę to ci kupię i wręczę  na Babarybie  :mrgreen:

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, abtb napisał:

Nie widzę problemu - prześlij kasę to ci kupię i wręczę  na Babarybie 

Otóż to!

A gdyby Kolega @Mitrandir nadal nie widział w tym sensu, to możemy komisyjnie ją zniszczyć :szampan:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzes napisał:

możemy komisyjnie ją zniszczyć 

Biorąc pod uwagę mój "gabaryt" (czyli stosunek masy ciała do ilości alkoholu)  to należy komisję ograniczyć do dwóch osób i dokupić jeszcze jedną flaszkę - inaczej to nie ma sensu :haha:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, abtb napisał:

Biorąc pod uwagę mój "gabaryt" (czyli stosunek masy ciała do ilości alkoholu)  to należy komisję ograniczyć do dwóch osób i dokupić jeszcze jedną flaszkę - inaczej to nie ma sensu :haha:

Jak zrobisz anakondę to nie widzę problemu... 😏 Termin 4 czerwca

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Mitrandir napisał:

Jak zrobisz anakondę

Ależ proszszę bardzo:

 

YtbMcin.jpg

 

Anakonda sztuk  jeden, wersja bojowa w kamuflażu :haha:

 

17 godzin temu, Mitrandir napisał:

nie widzę problemu

A ja i owszem :wink:

Ja to w ogóle nie umiem w mydle rzeźbić  - tak to jest jak ma się dwie lewe ręce :oops:

 

17 godzin temu, Mitrandir napisał:

Termin 4 czerwca

Postaram się być :rozkaz:

Trzeciego zresztą też.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, abtb napisał:

 

 

A ja i owszem :wink:

Ja to w ogóle nie umiem w mydle rzeźbić  - tak to jest jak ma się dwie lewe ręce

To nie jest nawet wytłumaczenie. Kwestia nastawienia, zresztą nie demonizujmy aż tak zestawu. Po za pływakami i ciut za szerokim przednim oszkleniem nie trafiłem na klasyczną rzeźbę jedunie usunięcie szwu czy nadlewki. Co zaskakujące sprawia mniej problemu niż przy Sokołach w 48.... by kolegę dodatkowo zmotywować nadmienie tylko, że to co robię powstaje przy użyciu jednej ręki i też nie do końca sprawnej. Więc proponuję nie zwlekać bo nie wiadomo kiedy owe mydełko może wychodzić bardziej pracochłonne a i wzrok traci na ostrości

W razie problemu myślę że nie zostaniesz bez pomocy

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, abtb napisał:

Ja to w ogóle nie umiem w mydle rzeźbić

To se kup i poćwicz :jezyk:

1411852912_mydo.jpg.2fa79cc7a32183e0e042d911f22343ca.jpg

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak. ja tu widzę jakąś zorganizowaną akcję. Rzekłbym nawet że jakaś krucjata się organizuje przeciwko "człowiekowi z abecadłem na plecach":haha:

Ale nie - ja się nie dam tak łatwo namówić i przekonać.  Do zrobienia mam jeszcze cztery  konkretne tematy w temacie śmigłowcowym. Tak więc przedmiotową Anakondę odpuszczam i nie wracam do tematu 

A co do mydła - cóż, nie takie paździerze się robiło (i się robi :chytry:)

 

4 godziny temu, leon napisał:

To nie jest nawet wytłumaczenie.

Qrcze, chyba poproszę żonę o napisanie usprawiedliwienia :wink:

 

4 godziny temu, leon napisał:

by kolegę dodatkowo zmotywować nadmienie tylko, że to co robię powstaje przy użyciu jednej ręki i też nie do końca sprawnej.

Podziwiam i, w sumie mogę to chyba napisać - gratuluję, zarówno samozaparcia jak i radzenia sobie z nipełnosprawnością.  

 

4 godziny temu, leon napisał:

Więc proponuję nie zwlekać

Jak obejrzę na Babarybie to się ustosunkuję, choć już teraz mogę stwierdzić, że nie jest to dla mnie wiatrak "mus have"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mitrandir napisał:

Ale zobacz Tomciu jaki ładny

Śliczny :brawo:

Ale to jednak za mało żeby mnie przekonać/skusić :wink:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.