Skocz do zawartości

PZL W-3RM Anakonda "First Version" - Answer - 1/72


Kon_Bar

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, giberes napisał:

Ot widzisz, jak Ty mnie zupełnie nie rozumiesz😁 Ja go nie widziałem nawet (nie ta strefa wpływów), ale napisałem i Was pochwaliłem za robotę, bo nie narzekacie jak inni w internetach, tylko robicie modele. I nawet dałem👍

Dziękuję, źle odczytałem intencyjne. 😎 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie też złożyłem, żeby sprawdzić czy się da 😉 Co prawda Sokoła, a nie Anakondę, ale może się tu w wątku nikt nie obrazi.

PSX_20230421_130730.jpg

PSX_20230421_131015.jpg

 

No i powiem, że to jednoznacznie nie był łatwy model do złożenia. Spasowanie nie jest złe, ale nie jest idealne - co przy ilości detalu na powierzchni jest bardzo frustrujące w szpachlowaniu. Jakość małych części też pozostawia trochę do życzenia - praktycznie każda wymaga obrabiania skalpelem albo pilnikiem. 

Ale podsumowując - złożyć się udało, na półce wygląda w porządku. Jak zrobią Głuszca to biorę w ciemno, chociaż jakieś przygotowanie psychiczne przed budową będzie konieczne :D 

  • Like 11
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, barszczo napisał:

Tu się wiatrakarze pochowali. Malowanki przednie :D .

Proponowałem wspólny warsztacik no ale wyszło że lepiej będzie podziałać w ukryciu i dopiero podzielić się efektami.

 

Grzecho jak zawsze wymiata...tempo zabójcze. Ja dopiero nanoszę nity, przeglądam stare zdjęcia no i wyczekuje farb od Tomasza... ze wszystkich podanych w instrukcji Billmodel bezapelacyjnie najlepszy.

Edytowane przez leon
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, panmopsik napisał:

lubię Twój warsztat wiatraczny choć szkoda, że takie maleństwa

Też tak mam 🤭

W dniu 6.05.2023 o 13:01, leon napisał:
W dniu 6.05.2023 o 11:22, barszczo napisał:

Tu się wiatrakarze pochowali. Malowanki przednie :D .

Proponowałem wspólny warsztacik no ale wyszło że lepiej będzie podziałać w ukryciu i dopiero podzielić się efektami.

Szkoda, że nie pykło. Byłem nawet gotów popełnić tegoż Sokoła vel Anakondę.

No ale w takim razie ze spokojem popatrzę sobie co tu się wyprawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, burzatg napisał:

Też tak mam 🤭

Szkoda, że nie pykło. Byłem nawet gotów popełnić tegoż Sokoła vel Anakondę.

No ale w takim razie ze spokojem popatrzę sobie co tu się wyprawia.

Czemu nie pykło...?

 

10 godzin temu, panmopsik napisał:

każdy Mistrz ma swojego ucznia, przynajmniej linie dobrze przeryje a tak poważniej, to lubię Twój warsztat wiatraczny choć szkoda, że takie maleństwa

Niestety możliwości mieszkaniowe i lokalowe są dość ograniczone... A jak się ma ponad 300 śmigłowców trzeba mieć gdzie to trzymać. Niestety koty się obijają, więc mało przybywa tych gotowych. Muszę porobić zdjęcia, bo kilka modeli popełniła  a nie ma kiedy galerii zrobić :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mitrandir napisał:

Czemu nie pykło...?

Brak odzewu w sprawie

W dniu 6.05.2023 o 13:01, leon napisał:

Proponowałem wspólny warsztacik no ale wyszło że lepiej będzie podziałać w ukryciu i dopiero podzielić się efektami.

A Sokoła i tak chętnie zrobię choć pierwszy będzie TOPR ale w 48.

Potem się zobaczy 😜

A kolegom lepiącym Anakondy kibicuję 👏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, burzatg napisał:

Brak odzewu w sprawie

A Sokoła i tak chętnie zrobię choć pierwszy będzie TOPR ale w 48.

Potem się zobaczy 😜

A kolegom lepiącym Anakondy kibicuję 👏

Nie rób scen... Wskakuj tu ze swoim.  Ja nie umiem warsztatu grupowego założyć 😂🤣😁😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mitrandir napisał:

Nie rób scen... Wskakuj tu ze swoim.  Ja nie umiem warsztatu grupowego założyć 😂🤣😁😎

Chętnie, przecież wiadomo, że w grupie siła i większa mobilizacja, ale nawet materiału wyjściowego w chwili obecnej brak 😜

Także zostaje podpatrywanie i kibicowanie 😀👍

 

Edytowane przez burzatg
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.