Skocz do zawartości

Ki-84 Hayate, Arma Hobby, 1/72


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

No to mamy inwazję hajatów - chyba zaraz sam coś dorzucę 🙂.

A poważnie, to fajna robota i ekstra plus za scenkę. Niełatwo o dobrze wyglądającą figurkę w 1:72 (to chyba jedyna sensowna w zasięgu).

Szkoda tylko, że przy takiej robocie z nitowaniem schowało się to trochę za kalkami - warto rozważyć namalowanie "pulpetów" następnym razem.

Tak czy siak - piękna rzecz. Gratulacje!

Edytowane przez kelly9mm
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie kolego Michale. Choć nie ukrywam, że jedna czy dwie pary cycków z liceum ożywiły by ta cuchnącą nierychłą śmierciOM scenkę:wink:. Teraz moja, rozumISZ, kolej w sztafecie:haha:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zostanie, cysorskich latałek nigdy za wiele.

Tylko żadnych tam spitów czy meśków, proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, zgUpiałeś?? Ja i meśki czy spity??? DZBAN, to tak, mam już nawet, i gołe baby bENdOM, spokojna Twoja rozczochrana. Ale najpierw będzie coś z zupełnie innej beczki :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Szydercza Gała napisał:

Co mnie tak wyganiasz ?

Nie śmiałbym  :szczerbol: tylko bardzo lubię oglądać Twoje  balie. :mrgreen:

Dzbanki sranki, Mustanga zrób też znajdziesz z tymi no cyckami. Wtedy będę kibolem w kotle. :wpier:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Mustangi są ble, to takie meśkospity, tylko brzydsze :haha:

Może jakby Arma zrobiła bubbletopa, no i musiałbym znaleźć naprawdę ponętna parę cycków żeby się skusić :haha:

Z balią ruszy się najwcześniej we wrześniu, także ten...

 

Edytowane przez Szydercza Gała
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny model, podstawka też fajna.
Ps. Zastanawia mnie pewna "moda" na podstawki lotnicze tzn. samolot niezależnie (w jakich barwach i o jakiej porze roku) stojący na drewnianym podkładzie otoczony literą U przez trawę, bądź bez tego podkładu lotniczego... Skąd się to ahistoryczne i nierealne rozwiązanie/wzorzec wzięło ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, neptun1939 napisał:

Ładny model, podstawka też fajna.

I ot chyba chodzi.

Nic nie stoi na Ci  przeszkodzie  by zbudować podstawek zgody z ..... czymś tam. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, marek d napisał:

Nic nie stoi na Ci  przeszkodzie  by zbudować podstawek zgody z ..... czymś tam. :cool:

Owszem, tylko pytam skąd wzięła się taka dziwna i moim zdaniem głupia, moda na ten typ podstawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, neptun1939 napisał:

samolot niezależnie (w jakich barwach i o jakiej porze roku) stojący na drewnianym podkładzie otoczony literą U przez trawę

 

Całe szczęście, że tutaj jest litera L.

U byłoby rzeczywiście bez sensu.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajatuję na zdrowie - śliczny ci samolocik jest. A ten ludek - gdzie on ma miecz ja się pytam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szydercza Gała napisał:

Z mieczem ciężko byłoby się wcisnąć do kabiny, dość tam ciasno:haha:

Cesarskie samoloty miały specjalny luk bagażowy na katanę(widać na obrazku). W środku zamontowany był stelaż zapewniający bezpieczną podróż miecza. Producent jedynie nie dawał gwarancji na amunicję Bofors 40 mm. Samuraj przy okazji ustawiał radio na "Umi Yukaba" przed startem.

70051-profile-2-blog-1200x640.thumb.jpg.d7106be963a5547a861b02414af4b650.jpg

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne latadło i fajna scenka!

Udzieliłbyś nam fotki do galerii bloga Armahobbynews.pl ? Najlepiej z paroma zdaniami komentarza?

Jeśli tak, poproszę na kontakt1@armahobby.pl

 

Dzięki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.