Skocz do zawartości

Uji 1945, Aoshima+FiveStar, 1/700


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

No i Finito. Modelik mały, sympatyczny, odleżał w szafie swoje i jest :haha: Sam stateczek lekko glutowany, jak to Aoshima, blaszki Five Star'a wyciągają go mocno, ale sam Five Star Rainbowem też nie jest, także ten. Dżoneczka za to jest Rainbowa i to widać. Ludziki nieodmiennie zajebiste od ION Model, no i to chyba byłoby na tyle. 

 

Warsztat

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No i na koniec z uniwersalnym przymiarem:

Obrazek

Obrazek

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzę i myślę "jak ja bym chciał tak uMić", ech... Podoba mi się bardzo wszystko. Brawo!

Już w warsztacie pisałem: "koniec świata". Tak mi się to skojarzyło z wyobrażeniem "fizycznym" tego końca. Jakbyś dał szersze ujęcie (tego kadru od tyłu) toby było widać i słonie, i żółwia. Bardzo to wszystko zrobiłeś realistycznie (foto skradzione przez wujka G, autor nieznany).

Dobra, koniec pisania, czas się brać za robotę :D 

d1441331a81f717907ddddd14e60a709.jpg

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten obrazek to oszustFo jest, bo pomiedzy ziemią a słoniami powinny być jeszcze krokodyle. Wiem, bo ze dwa kilometry za moją wioską jest krawENdź śFiata i tam trzeba uważać, bo te krokodyle kłapiOM.... :haha:

 

Zacieszam że się podoba.

 

PS: skakanie przez Pułkownika ( którego nazwiska nie wolno wymawiać ) jest niezdrowe i zagraża integralności potylicy skaczącego :wink:

 

Edytowane przez Szydercza Gała
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze wszystko ładnie, pięknie, cudownie. Gdy patrzę na wodę to myślę sobie, moja wodą, sam robiłem, więc bardzo mi się podoba :D Ale nie obejdzie się bez krytyki. W końcu to ja mogę się o coś do Ciebie przyczepić :D Zapałka ma brązową siarkę, a powinna być czerwona! 

 

FcQyh2U.jpg

 

:haha:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba, jak się uczyć to od najlepszych nie? :wink:

Muszę sobie znaleźć jakąś egzotyczną zapałkę, z zielona albo niebieską siarką, żeby było elitarnie i prestiżowo :haha:

Stoi sobie teraz obok mojego Nagatsuka,  mutsuki w porównaniu z tym rzecznym guanem prezentuja sie nader okazale.... :szczerbol:

Edytowane przez Szydercza Gała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładne cacko!

Główne achy i ochy już pisałem w wątku warsztatowym  - tutaj rozpłynę się jeszcze nad fajnym, ażurowym podestem przy dziobowej pukawce. Czerwona dżĄka dalej daje po oczach, ale daje  zgodnie z dokumentacjOM :szczerbol:.   Dodam jeszcze, że zielona galareta jest po prostu zarypista,  bardzo mi się podoba.  Świetna robota!

Pozdrawiam, Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że Ci sie podoba Mareczku. Żagielki są oczojebne, ale nie aż tak jak na zdjęciach, aparat zawsze oszukuje na czerwonym, jak wiesz. Z resztą miały takie być z założenia, żeby ożywić nieco tOM japonCkOM nudę kolorystyczną.:wink: Dlatego też nie szedłem w błotną wodę, żeby tej nudy nie pogłębiać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.