Skocz do zawartości

B-2 Spirit - Testors - 1:72


Lucas HS

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli po katapultowaniu? To samolot musialby byc zaryty nosem w ziemi, jak ten z Guam...
- fotele sa zero-zero, wiec moga sie strzelac z plyty postojowej, bez zarycia.

 

Co do pokryw to sa one zdejmowane w celu wyciagniecia/wymiany fotela, a same fotele tez musza byc poddawane okresowym przegladom.

Fotel pilota na jakims stojaku + zdjeta pokrywa obok i bedzie git. Zawsze lepiej niz strzelane, bo w takim wypadku sekwencyjnie odpalaja oba z odpowiednim interwalem.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 350
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oto panel z wytrasowanymi liniami, oraz dorobionymi "skrzyneczkami" niewiadomego zastosowania. Każda jest chyba skierowana na głowę pilota. Panel pomalowany podkładem i wypolerowany z farfocli:

IMG_0378.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszły profile polistyrenowe, moje pierwsze, świetna sprawa! Tanie i dobre.

 

Ujęcie z filmu pokazujące elementy na przednim panelu:

IMG_0382.jpg

 

A tu dorobione elementy z w/w profili. Fotel dla przymiarki, ale na szczęście za tydzień powinny przyjść żywiczne z quickboosta:

IMG_0383.jpg

IMG_0386.jpg

 

Ujdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się Twoja praca podoba- tak trzymaj

 

Co do eksponowania kabinki-może zrobisz zdejmowany fragment dachu? Wzdłuż linii podziału. Model na wyglądzie by wiele nie stracił, a zawsze można by xobaczyć co jest w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wrzucam małą galeryjkę foteli. Na fotkach widzę jakieś farfocle itp, ale są one nieszkodliwe. Oto fotele.

IMG_0420.jpg

IMG_0411.jpg

IMG_0414.jpg

IMG_0416.jpg

IMG_0419.jpg

 

Gwoli ścisłości... niestety zapomniałem pokazać niezaczętych foteli. Na załączonej fotce widać odcięte fotele od kostek wlewowych (na tym etapie skapnąłem się o potrzebie zrobienia zdjęcia. Żeby nie było dorzuciłem w kadr nawet pudełko w którym owe fotele przybyły do mnie z Azji. Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś problemy, lub inne wewnętrzne rozterki mogę wrzucić zrzut ekranu ze sklepu internetowego w którym fotele kupiłem.

IMG_0397.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wrzucam małą galeryjkę foteli. Na fotkach widzę jakieś farfocle itp, ale są one nieszkodliwe. Oto fotele.

IMG_0420.jpg

Dziwny kolor tego fotela. Tu masz zestawienie kolorow i fotke wariantu ACES II uzywanego w B-2. http://www.seatejectcolor.com/seat/sedili/ditte/aces/b2.htm Moze jeszcze da rade to poprawic.

 

Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś problemy, lub inne wewnętrzne rozterki mogę wrzucić zrzut ekranu ze sklepu internetowego w którym fotele kupiłem.
- rozterek zero, mamy natomiast regulamin. Trzeba uwazac, bo jak ktos jest gapa... to i zrzuty ekranowe malo pomoga. Szczegolnie ze z ekranu mozna zrzucic wszystko, nawet fakture na zakup Wiezy Eiffla.

 

Powodzenia zycze, a szczegolnie wyrobienia sie w terminie.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzorowałem się na filmie dokumentalnym o B-2. Było tam ujęcie kabiny, fotele były caluśkie czarne w wyjątkiem kilku naklejek, tabliczek po bokach. Moje też są takie. Zdjęcie dość sporo przekłamało, w rzeczywistości foteliki są czarniutkie, delikatnie pociągnięte suchym pędzlem. Tak czy owak. Fotele spełniają moje poczucie... estetyki, wyszły fajnie i zostawię je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam kokpit, do którego muszę dorobić jeszcze tylko drążki i konstrukcję za fotelami:

IMG_0436.jpg

IMG_0439.jpg

IMG_0442.jpg

IMG_0443.jpg

IMG_0445.jpg

 

I fotka "warsztatowo-malarska" :

IMG_0427.jpg

 

Pozdro.

 

PS: Musze pochwalić farbki Gunze, bo sprawują się wspaniale! Gaśnicę malowałem Humbrolem - masakra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasy też są całe czarne?

a ten ogromny zaciek przed klozetem ? to chyba nie jakiś efekt manewrów samolotem podczas załatwiania potrzeb?

 

Z niecierpliwością(:P) czekam na tę niespodziankę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten ogromny zaciek przed klozetem ? to chyba nie jakiś efekt manewrów samolotem podczas załatwiania potrzeb?

Przeca to są fekalia, tylko trzeba je pomalować na odpowiedni kolor - to się nazywa realizm w sklali

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To plama CA, której nie udało się domyć debonderem (była trochę stara).

i po co sie przyznawałeś ? trza było pomalować plamy na zółto i postawić tam pilota - wiesz niby samolotem zakołysało

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.