Skocz do zawartości

INDIAN 1916 - budowa od podstaw - 1:9


D.Beck

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

:piwo: Darku a tak dla przypomnienia który to już Twój mopliko podobny pojazd -JEST EXTRA

 

 

Ten będzie nr 9. A tak na prawdę to zrobiłem ich już 10, ale jeden poszedł na zamówienie dla kolegi Karola. Tak więc w kolekcji mam 9. Można je zobaczyć na Kartonwork (kolekcja motocykli i Dot-Bradshaw galeria oba tematy pod postami Wujka Andrzeja).

Do zobaczenia w Bytomiu

 

 

Pozdrawiam - Dariusz Beck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego ekscelencja Biskup uważa, że byłby to idealny pojazd dla dostojników kościelnych. Jest po prostu boski!!!!!!!!!!!

 

 

O dziękuję Wasza Eminencjo! Popieram, ale trzeba pamiętać o purpurowej sutannie, co by jej nie wkręciło w łańcuch!

 

 

Dariusz Beck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

Wczoraj wieczorem zrobiłem kilka głębokich wdechów i jeden wydech. Wydech do mojego Indiana. Poza tym wykonałem kilka drobnych elementów, jak obiemki mocujące zbiornik, część przedniego wachlarza no i pedał hamulca nożnego. A oto fotki.

 

 

IMG_3099.JPG

IMG_3100.JPG

IMG_3103.JPG

IMG_3104.JPG

IMG_3106.JPG

IMG_3107.JPG

 

 

Serdecznie pozdrawiam - Dariusz Beck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna konstrukcja, śliczny model...a może odwrotnie , co tam Pozazdrościc!

ps. będzie można któryś z twoich modeli motocykli obejrzec w Bytomiu?

 

 

Dzięki za pozytywne komentarze. Wybieram się do Bytomia.

Do zobaczenia, pozdrawiam Dariusz Beck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Darku, jako iż interesują mnie motocykle a w szczególności te z okresu Wielkiej Wojny, a także początki motoryzacji, z dużym zadowoleniem obejrzałem tę relację a także Twoją kolekcję. To co robisz, to modelastwo przez baaardzo duże M, o czym świadczy zarówno wysoki kunszt wykonawczy oraz serce jakie w nie wkładasz.

To daje się odczuć gdy ogląda się Twoją pracę, trzymaj tak dalej i obyśmy mogli wszyscy za jakiś czas znowu obejrzeć jakiś nowy model weterana szos w miniaturze.

z motocyklowym pozdrowieniem Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

obyśmy mogli wszyscy za jakiś czas znowu obejrzeć jakiś nowy model weterana szos w miniaturze.

 

Mam nadzień dzisiejszy kilka ciekawych pomysłów, tak więc nigdy nie wiadomo...

Cieszę się, że podoba Ci się moja "produkcja"

 

Pozdrawiam - Dariusz Beck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIałeś racje warto zajrzeć, ost modelarstwo zaniedbałem a szkoda, warto coś zmienić w życiu i naprawić . Model coraz lepiej wygląda fajnie wyglądają elementy silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model wygląda coraz bardziej jak oryginał , ale czy nie warto by było niektóre detale autentycznie poniklować , pomyśl czy nie warto zastosować takiej techniki przy następnym modelu który będziesz robił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne, a można wiedzieć z czego wykonałeś ,,te podnóżki,, czyżby z papieru ściernego??

 

 

Jest to pewien rodzaj gąbki. Zaadaptowałem ją ze starego telefonu komurkowego. Wygląda, jak guma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.