Skocz do zawartości

Obcy dostanie popalić


Focus

Rekomendowane odpowiedzi

Lordzie tu już nie chodzi o samokrytycyzm. Powiem szczerze, że nawet nie wiem co mam komentować... Praca jest ju w dziale galerie, czyli to już jest praca ukończona. Ja widzę jakąś płytem czymś oblepioną, czołg, dwa krzaki no i tego, ten, no, tego no dinozaura, a bardziej jego szkielet.

Lufa czołgu skierowana w innym kierunku niż ten "ludek". Nijak się to wszystko ma.

Ten niby dinozaur wygląda jak żywcem wyjęty z jakiegoś zestawu z kiosku.

 

Ostatnimi czasy staram się wyrzeźbić figurkę z masy plastycznej zwanej potocznie "modeliną" i widzę, że nie będzie to raczej trudne.

Zabawa z drutem i masa plastyczną nie wymaga aż takiego główkowania.

 

Patrząc na ta pracę mam mieszane uczucia. Wiem, że moje prace nie są rewelacyjne, zawsze gdzies popełnię jakiś błąd. W tym jednak przypadku widzę, że praca jest... kiepska :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się wtrącę, jakiś czas temu, okolo roku, też zwróciłem uwage jednemu forumowiczowi, co wg. mojej oceny robił sobie taki hide park na forum, to admini mnie prawie zablokowali, a połowa forumowiczów nie odpowiadała na moje posty.

Tak więc dziwi mnie bardzo, bo sam już nie wiem jak to nazwać, albo jesteśmy liberalni w swoich poglądach i takie galerie możemy oceniać i się nad nimi rozczulać, czy zaczynamy to Forum trktowac poważnie i dajmy odpór takim "galeriom".

 

Jest to skierowane do kolegów Forumowiczów i Adminów.

Nie róbmy tu śmietnika, tylko jakieś miejsce w sieci, gdzie możemy sobie "pogadać" o modelarstwie, wymieniac się sugestaiami, doradzać innym. Bo za chwilę będzie tu coś na wzór Monty Python'a (prywatnie bardzo lubię ten rodzaj angileskiego humoru).

 

 

Jeśli kogokolwiek uraziłem, to bardzo przepraszam.

A diorama tegoż wątku, może, żeby autor podszedł do niej na poważnie i się przyłożył, to kto wie, może i by było coś na wzór "Jurasic Park" a tak wyszło, co wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panzer_lehr ale my rozmawiamy o modelarstwie.

 

Wyrażamy tu swoje opinie na temat "modelarstwa i modeli". Nie atakujemy przecież autora tylko jego dzieło. Jeśli wychwyci z naszych uwag sugestie co do swojej pracy to na przyszłość nie postawi dinozaura i czołgu na desce, która nie przypomina postawy dioramy.

 

Ja nie raz to podkreślałem, że moje modele nie są "wystawowe", ale cieszę się z tego robię i słucham opinii innych i staram się poprawiać błędy. Cieszę się też że robię to co robię a nie chleję piwo pod delikatesem jak niektórzy moi znajomi, dla których jedyna wartość to ilość bójek, które miały miejsce w ich życiu.

 

Na pewno chciałbym żeby Focus powiedział coś więcej na temat swojej pracy, czym się kierował, dlaczego takich materiałów użył itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że to dopiero warsztat, miałem pytaćajk pomalujesz dinusia a tu zonk bo to galeria..

PS To nei czołg tylko bwp tak dla ścisłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro niektórzy pokazują tu jak w czasie lekcji narysowali sobie w zeszycie bakugany , pokemony , różnorakie potworki z kart do gier dla dzieci , czy innych bohaterów japońskich kreskówek , to wcale mnie nie dziwi tank ganiający dinozaura . Przynajmniej jest tu gdzieś jakiś model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam.

Może kolega Focus ktory sie chyba nie przedstawił jeszcze, jest młodym, raczkującym modelarzem i pokazując swoja pracę liczył na kilka postów sugestii co by mógł jeszcze zrobić przy swojej pracy, żeby jakoś względnie wyglądała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno chciałbym żeby Focus powiedział coś więcej na temat swojej pracy, czym się kierował, dlaczego takich materiałów użył itd.

 

Jest to moja pierwsza w życiu "dioramka". Swoje modele trzymam w piwnicy bo w domu nie mogę. Odważyłem się zaprezentować na forum chyba niepotrzebnie. Podstawka do dioramki nie ma pięknej ramki to wiem bez podpowiedzi. Obcego oddałem bo nie był mój. Jak się dorobie swojego to go połamie i zagrzebie w pustyni, że będzie widac jakby wiatr odsłaniał kości.

 

Pozdrawiam modelarzy arystów i detalistów również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Odważyłem się zaprezentować na forum chyba niepotrzebnie...

Jak najbardziej potrzebnie. Ale...

...Obcego oddałem bo nie był mój. Jak się dorobie swojego to go połamie i zagrzebie w pustyni, że będzie widac jakby wiatr odsłaniał kości.

A po co? Nie lepiej było dać na razie samego Bradleya? Nienajgorzej jest zrobiony, a podstawka i "obcy" tylko psują obrazek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focus- nie odbieraj tego tak emocjonalnie. Szkoda że nie zamieściłeś opisu w pierwszym poście. To od razu by ustosunkowało komentujacych. A tak wrzucasz coś i ani ''me'' ani ''be'' i cisza jak po śmierci organisty. Dioramy to generalnie trudny temat. Kombinuj dalej.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie tam podoba super sceneria ja bym nie wymyslił takiej

 

Ja proponuje by kolega Fokus przyniósł reszte Modeli z piwnicy i nam przedstawił

A nastepną diorame proponuje wykonać z krasnalami ogrodowymi

powinno być super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.