Skocz do zawartości

Zapowiedzi i nowości - MiniART


Rujewit

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
W dniu 1.04.2023 o 10:23, Rafał B napisał:

 

Z ciekawości spytam, co w nim takiego wyjątkowego?

Co?

Kompozycja, realizm przedstawienia, umiejętności artysty, gra światła, wykorzystanie środków artystycznych... no i kunszt samego twórcy...

Mi się podoba!

Według mnie odpowiednia grafika (nawet komputerowa) to jeszcze jeden walor dobrego zestawu.

Nie jestem zbieraczem pudełek. Lubię jednak otrzymać produkt bardzo dobrej jakości, estetycznie i trwale zapakowany.

Na tle innych świetnie się prezentuje i na pewno zostanie zauważony.

Życzę dobrej niedzieli!

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rhinoceros napisał:

...

Ok. rozumiem, choć jak dla mnie grafika ta, jest jedną z wielu ciekawych Miniarta, do których producent zdążył nas już w ostatnim czasie przyzwyczaić. Nie tylko on z resztą, bo i wiele innych firm także, a ponieważ kupujemy oczami, to wielu producentów próbuje przyciągnąć nas do swych produktów także wizualnie, więc nihil novi.

 

Dzięki i wzajemnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

MiniArt jak zwykle nie zwalnia tempa ,na Armoramie ukazała się  zapowiedź, że amerykańska ciężarówka typu furgon  Chevrolet G7105 zostanie wydana już na dniach, w zestawie jest 5 różnych malowań w tym US Navy oraz rozbudowana blaszka fototrawiona, ale ja czekam na ten pojazd w wersji radio:mrgreen: :

4753-entry-1-1689325940.jpg

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na Aramoramie ukazała się zapowiedź amerykańskiej cysterny G-527 o pojemności 250 galonów . Jak zwykle Mini Art stanął na wysokości zadania i wydał świetny a praktycznie niedostępny do tej pory  model ( nie wiem może czeski  Plus Model robi takie coś za dużo Euro:D)  robotę robi zwłaszcza ta ręczna pompka typu moja-twoja czy 2 rodzaje kółek podporowych  no i jak zwykle u nich dużo wersji malowań, czyli nic tylko kupować robić i do Dżemsa CCKW podczepiać:mrgreen:.

4861-entry-3-1690976185.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

MiniArt zapowiada kolejną przyczepę do podpięcia do popularnego Dżemsa czyli GMC CCKW  innego Studebakera US6  czy nawet do transportera opancerzonego  M2/M3 Halftrack :mrgreen:,  czyli G518 "Ben Hur" to już kolejna po wydanej wcześniej cysternie G527  do ciężarówek , o taka:

5087-entry-1-1693994798.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kolejna jeszcze cieplutka zapowiedź ze stajni MiniArtu tym razem T34-85 produkcji zakładów 112 z kompozytową (spawaną wieżą) i jak zwykle u nich z kompletnym wnętrzem, także u żółtych ludzików z Korei smutek bo właśnie jeden z ich produktów właśnie taki T34 opracowany wieki temu  mocno oberwie . Trzeba przyznać że na screenach  wygląda smakowicie:

5344-entry-1-1697021427.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co tam te hitlerowskie Sztugi mid,late, early . To jest dopiero informacja , na Armoramie ukazały się konkretne zapowiedzi wydania  Chevroleta  G7106 czyli K51 w wersji radiostacji jak to u nich  z kompletnym wnętrzem  i to z przyczepą K52 mieszczącą generator prądotwórczy w skali 1/35 trzeba przyznać że wygląda smakowicie:

 5479-entry-1-1698314760.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.