Skocz do zawartości

Zapowiedzi i nowości - MiniART


Rujewit

Rekomendowane odpowiedzi

W przeciwieństwie do tych hitlerowskich  Sztugów:mrgreen:  tym razem coś innego ze stajni MiniArta wyposażenie domowego gabinetu :

https://armorama.com/news/miniart-home-office-interior

Ale myślę że biblioteczka z książkami, lampa, radio czy inny telefon przydać się  może na każdej dioramie :D. Pozdr. A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Stug-a, to trochę tego jest w pudle; aż dziw bierze, że taka cena za model z wnętrzem, dodatkową amunicją, blaszkami i ogniwkowymi gąsienicami, tylko toczonej lufy brak. Pisze oczywiście z pozycji modelarza, który nie liczy śrub, a taki model dostanie np. pod choinkę.

A na miasto rakiety spadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ten katalog to super wiadomość :super: . Ja to już pisałem wcześniej w temacie T54/T55  że MiniArt jak już chwyci to nie puści . Tu wyraźnie widać że jak opracowali ciężarówkę Chevrolet typu  G506 to będą eksploatowali  temat  do skutku 😉 i miałem racje, w tym katalogu jako nowość jest zabudowa radio na w/w podwoziu z tego co widać na obrazku razem z przyczepą typu Ben Hur i prawdopodobnie z agregatem prądotwórczym. A jest jeszcze tyle odmian do wydania i wszystkie specjalistyczne np. straż pożarna , wywrotka, pojazd obsługi linii telefonicznych , pojazd do załadunku bomb, pojazd do uruchamiania silników lotniczych i co zawsze mi się najbardziej podobało pojazd do szkolenia/treningu strzelców pokładowych z kompletną wieżyczką strzelecką typu Sperry w miejscu paki :mrgreen: także możliwości jest co najmniej tyle co przy T54/55:D. Osobną kwestią są te dwa modele dużych amerykańskich przyczep (Ben Hur i cysterna) stosowanych do ciężarówek  , na rynku dostępna  była tylko żywica z PlusModela ( już słyszę ich płacz:D ) . Są  co prawda te mniejsze wydane przez Italeri  ale one były holowane przez pojazdy 3/4 tony (Dodge serii WC), jak i te najmniejsze do Jeepów, myślę ze to dużo ciekawsze niż wydany kolejny Pancer IV wyprodukowany do południa 22lipca 1944 roku:mrgreen:. Pozdr.A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

I kolejna nowość ze stajni MiniArtu tym razem polskie II wojenne znaki drogowe o takie:

https://armorama.com/news/miniart-polish-traffic-signs-1930-40-s

Jakby co można będzie różne takie winietki i dioramy zrobić:D. Ach jakby się tak spięli i jakieś polskie ludki w skali 1/35 wypuścili to dopiero byłoby super. Pozdr. A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

I kolejna nowość ze stajni MiniArtu tym razem hitlerowski Stug III Auf coś tam:mrgreen: z 1945 roku :

https://armorama.com/news/miniart-stug-iii-ausf--g-1945-alkett-prod

Ciekawe że oni w 1945 roku coś jeszcze produkowali w Alkecie w Berlinie który był systematycznie niszczony przez USAAF i RAF od co najmniej dwóch lat:hmmm:. Ale wtedy było łatwiej bo do produkcji sprzętu pancernego nie potrzeba było lodówek i innego AGD:szczerbol:. Pozdr. A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.