Skocz do zawartości

Roland C.II, 1:48, Eduard


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

No i dobrnęliśmy do końca Serdecznie dziękuję tym którzy brali czynny i bierny udział w WARSZTACIE z tego kolorowego cudaka. Jak zwykle nie jestem zadowolony, oczywiście są rzeczy wymagające poprawy następnym razem... Więc zapraszam do oglądania i jeżdżenia jak po burej suce

 

g1_zpsoq8wq2zy.jpg~original

 

g2_zpssx9xt9et.jpg~original

 

g3_zpswd8phanr.jpg~original

 

g4_zpsddhhafjc.jpg~original

 

g5_zps7m2ycucv.jpg~original

 

g6_zpsaaw9nbjj.jpg~original

 

g7_zpsbvkfiwdj.jpg~original

 

g8_zpspnorozfq.jpg~original

 

g9_zpskmsbm1ba.jpg~original

 

g10_zpsqtapfvdk.jpg~original

 

g11_zpsklwp4zlx.jpg~original

 

g12_zpsxpluwcfs.jpg~original

 

g13_zpsrpywi7wc.jpg~original

 

g14_zpscyllgbyy.jpg~original

 

g15_zpshlniheuk.jpg~original

 

g16_zpswvvjedm1.jpg~original

 

17_zpsk3psdoo3.jpg~original

 

g18_zpsp2oltsht.jpg~original

 

g19_zpsifvnpzzu.jpg~original

 

g20_zpslrodzoxg.jpg~original

 

g21_zpsfoh6n3xf.jpg~original

 

Z leśnym pozdowieniem

 

DARZ BÓR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny on jest, brakuje chyba tylko wazonika z kwiatkami w oknie, ale nie wiem którym, bo nie ma pięterka

A całkiem na poważnie, to bardzo podoba mi się wykonanie samego modelu (lekko spłowiały lakier, naciągi, śmigło - chyba z ręki malowane?, do tego fajna ta skrzynka z klamotami), jak i aranżacja całości, łącznie z trawą i koniczyną (zdaję się).

 

Super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, firanki to kalka, ale podrasowana olejami, bo była "plaskata". Trawa to żadna moja zasługa, to gotowiec od Polaka ( czeska firma robiąca trawki i inne cuda dla kolejarzy ), a nad tymi śmieciami dookoła samolotu spędziłem ostatni tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać - świetny model! Duperele dookoła robią bardzo fajne wrażenie. Całość bardzo mi się podoba i mam nadzieję, że za jakiś czas znowu ze stoczni twoja ekipa wpadnie do hangaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu Pułkownik dowodzi gumowymi krokodylami na Nilu obecnie, więc niewiele ma do powiedzienia. Myślę jednak że okres Jego banicji dobiega końca...

Co do linek to nie rozpisywałem się w warsztacie, bo i nie ma specjalnie o czym. To po prostu mosiężny drut 0,1 mm podocinany do odpowiednich długości i przyklejony. Śruby rzymskie wykonane okrętową metodą na izolatory: z glutów białego PVA ( na przykład wikol ). Tak sobie myślałem że trzeba troche ożywić scenkę, sam trawnik to mało, a co do Pana Czesia to po pierwsze nie mam , a po drugie to mimo wszystko ma być model samolotu a nie diorama, więc może lepiej nie zaciemniać obrazu dodatkami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.