Skocz do zawartości

Panzer IV Ausf J


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przedstawiam czołg

ResizeofDSCF3591.jpg

ResizeofDSCF3589.jpg

ResizeofDSCF3586.jpg

ResizeofDSCF3581.jpg

ResizeofDSCF3579.jpg

ResizeofDSCF3578.jpg

ResizeofDSCF3577.jpg

ResizeofDSCF3575.jpg

ResizeofDSCF3573.jpg

 

Model Revell - zasadniczo to lego,jak dragonik.

 

W modelu dłubnąłem nieco (jak nie ja), dziobnąłem kilka spawów, dorobiłem kilka el. których Revell nie przewidział.

Model,jako model ma 99% ukończenia.

Będzie częścią dioramki, więc te ostatnie pędzle zostawiam po ukształtowaniu, ustawieniu...itd.

Jedno co moge powiedzieć...to te paznokcie są cholernie wymagające(nie rozpisując się)

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jak prawdziwy!

Gościu-jestes gościu w tej dziedzinie. Ale dość wazeliny. Podoba mi się. Strasznie mocno zjechany, ale jeśli będzie to część dioramnki to jest OK.

 

 

Lubię twój styl>>>>>pozdrawiam>>>>marioba>>>>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się bardzo za wyjątkiem ostatniego szczegółu, który dodałeś już po całym warsztacie - a mianowicie MG na wieży.

 

Poza tym już pisałem, że mi się bardzo podoba "urban dirt" na nim I fajnie pogięte ma Thomy. Wygląda jakby mało doświadczona załoga nie zmieściła się w jakiejś wąskiej uliczce uciekając przed wrogimi oddziałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczności

Bardzo podobają mi się gąsienice, o ile w panzer trójce jakoś mi się ich ułożenie na kole napędowym średnio widziało to tutaj jest miodzio.

Super i tyle

aaa może jedno ale, kaem jakiś taki czysty w porównaniu z resztą ale w sumie to broń przecież no i chyba jeździła w większość czasu w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wewnątrz włazów jest na czerwono?

 

bo tak modnie i ładnie i powabnie

A tak serio to chyba pośpiechem i brakami kresu wojny można to zgrabnie wytłumaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio to chyba pośpiechem i brakami kresu wojny można to zgrabnie wytłumaczyć

W późnym okresie wojny wszystko niemieckie miało wnętrza malowane minią, czyli podkładem koloru tzw. "czerwonego tlenkowego". Poza tym włazy, od wnętrza bardzo rzadko były białe wbrew powszechnej opinii. Powód?? Prozaiczny - biały jest doskonale widoczny...

 

A co do modelu, to już pisałem Ci Rafale w warsztacie - kawał dobrej modelarskiej roboty. Zapytam się tylko, mam nadzieję, że nikt nie pytał o to, a mianowicie gdzie udało Ci się zakupić trudno dostępny model Revella. To naprawdę jeden z najlepszych 1/72 tej firmy, a poza tym jedyny na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam się tylko, mam nadzieję, że nikt nie pytał o to, a mianowicie gdzie udało Ci się zakupić trudno dostępny model Revella. To naprawdę jeden z najlepszych 1/72 tej firmy, a poza tym jedyny na rynku.

 

Jakub a sprawdzałeś stoiska zabawkowe w hipermarketach?

To chyba najlepsze źródło modeli revella

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o_0 widzę że paznokieć się spodobał.

Dzieki za komenty.

Model kupiłem za "króla świeczka", żałuję że nie wziąłłem kilku....

To samo z Ausf.H, a mogłem...teraz zostało tylko polować na rynku wtórnym.

 

Rafał M. , jak trafisz w hipermarkcie to weź mi trzy(conajmniej) ;)

 

jeszcze raz thx & pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakub a sprawdzałeś stoiska zabawkowe w hipermarketach? To chyba najlepsze źródło modeli revella

Nom sprawdzam regularnie w kilku marketach w Krk, w których bywam, ale nigdy nie natrafiłem na "czwórki" - heh no gdybym trafił, to od razu ile by było, to bym kupił i od razu wystawił za stosowną (2 razy większą) kwotę na allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.