Skocz do zawartości

Sd.Kfz. 250/3 Tamiya 1:35


dweler

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację, figurki wyszły średnio ale ja i tak sam bym ich lepiej nie zrobił... Podłoże ok, krzaczki strasznie kontrastują. Najmocniejszy element dioramy (winietki?) to sam Adler, fajne obicia i brudzenie! Ogólnie pozytywnie i mile dla oka.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajna praca. Tak jak wspominał Matthew, pojazd jest tutaj najmocniejszym punktem, ale figurki i podłoże także wyglądają całkiem nieźle, chociaż wg. mnie podstawka mogłaby być troszkę mniejsza.

Jednym słowem, kolejny dobry model w Twoim wykonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem relację.

Przypigmentowałeś i to złagodziło efekt "ostrego młotkowania". Także sam model dobrze komponuje się z podłożem.

Dołączam się do pozytywnych ocen poprzedników

 

p.s. fajnie wyszły Ci otarcia na napisie "Adler".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo fajny model. "Styrany" tak jak lubię i bardzo podoba mi sie współgranie podłoża z zabrudzeniami pojazdu. Jeżeli chodzi o figurki to myślę, że zbyt defensywnie podszedłeś do malowania. Można było chyba z nich więcej wycisnąć. Gratuluję kapral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do każdego modelu znajdzie się jakiś minusik, ale ogólnie całosć prezentuje się świetnie!

Figurki to figurki; ale model i ogół całej winetki bardzo pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ilość pracy włożona w model pojazdu jest nieadekwatna do pracy w podłoże.Model bardzo wypracowany(jak dla mnie aż za bardzo-moja opinia),diorama zrobiona jakby nieco na szybko;jednolita barwa piasku, kamienie z boku drogi trochę płaskie,można by je potraktować suchym pędzlem.Ale to oczywiście moje odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne, ładna stylizacja, trochę uśmiech pojawił się na twarzy patrząc na lornetkę - widziałem zdjęcie busha z nałożonymi deklami na przednie soczewki, a ten twardo patrzał przez nią ;) No dobra nie czepiam się ;) Sam bym nawet w połowie tak nie zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem ładnie.

Hmm to był mój pierwszy model w tej skali.

Mam rade, jeden mały szczegół, a może sporo zmienić.

Mianowicie: Wyprostuj koła, a uzyskasz wrażenie fajnie jadacego przez pustynie pojazdu.

Jak na razie to figurki robią takie wrazenie, a koła niestety nie.

Taka malo modelarska rada.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny model , widać bardzo duży wkład pracy , tylko jedno małe ale - on bardziej pasuje do Normandii niż do AK. ( Libia 1941 ) jak głosi opis , wtedy właśnie AK rozpoczęła zwycięski marsz , więc skąd te straszliwe obicia i zacieki ? , jeżeli to wóz sztabowy ? , bród i kurz zgoda - po sam dach ale obicia ? , w 1941 stanowczo za wcześnie. Jeśli dasz tytuł ostatnie dni AK , wtedy mogę się z tym modelem zgodzić . Życzę wielu dalszych równie udanych modeli. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

dzieki za wszystkie komentarze. wiem ze jest duzo niedoskonalosci ale ciesze sie z mimo to sie podoba.

Opisz jak robiłeś podłoże

1.na ramke wylalem zaprwe atlas do plytek zmieszna z drobnymi kamyczkami.

2. po zaschnieciu upackalem calosc rozrobionymi na packie pigmentami.

3. potem troche aerografem probowalem pocieniowac

4. suchy pedzel

5. suche pigmenty

 

można by je potraktować suchym pędzlem

jesli sie przyjrzysz to zauważysz przetarcia, moze sa za slabe.

kami13f no comment, bylo o tym nie raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew wcześniejszym obiekcjom dotyczącym nadmiernego omłotkowania model wyszedł cacy, robi wrażenie. Podstawka natomiast wypadła moim zdaniem znacznie gorzej, jest bardzo blada, jednolita jakaś taka i stanowczo za duża (może ją trochę ociosać tu i ówdzie?), chociaż murek fajny, popracowałbym przy nim pigmentami jeszcze trochę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.