Skocz do zawartości

SU-122 Tamiya Zima


Keisyzrk

Rekomendowane odpowiedzi

Model Tamiy'i 25111 zestaw z weathering setem przeznaczony do testowania zimowego kamuflażu cały model nie jest oszlifowany i jest to wersja z możliwością zamontowania silniczka..... ogólnie taki sobie w moim odczuciu ale do testowania nadawał się bardzo xD Pierwszy raz robiłem zimowy kamuflaż jak mi wyszło oceńcie sami xD

Zdj na różnych tłach białym niebieskim i grafitowym ładnie widać jak zmieniają się kolory w moim aparacie nikon L100.

Grafitowe tło

DSCN3590.jpg

 

DSCN3589.jpg

 

DSCN3593.jpg

 

DSCN3602.jpg

 

DSCN3587.jpg

 

DSCN3601.jpg

Ludź

DSCN3600.jpg

 

Białe

DSCN3585.jpg

 

DSCN3575.jpg

 

DSCN3583.jpg

 

DSCN3570.jpg

 

DSCN3576.jpg

 

Niebieskie

DSCN3623.jpg

 

DSCN3610.jpg

 

DSCN3616.jpg

 

DSCN3622.jpg

 

 

Na ludziku nie bardzo mi wyszły cienie, twarz wydaje się jednolita ale pierwszy raz malowałem olejami artystycznymi.

Pozdrawiam Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że potrafisz robić ciekawe obicia, zacieki i ślady eksploatacji, ale... nie w takiej ilości. Model ładnie, poprawnie złożony, ale przesadziłeś jak dla mnie z "postarzaniem". "Suka" wygląda jakby wpadła do rowu i leżała tam nie wiadomo ile. To tylko moja subiektywna ocena. Modeluj dalej, bo ładnie to wygląda. Jednak co za dużo to nie zdrowo, a widać masz talent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie

Tak jest zmęczony czyli tak jak lubię najbardziej xD

 

Fakt - zmęczony strasznie, ale mi się podoba. Jaką techniką robiłeś kamo?

Na początku spróbowałem lakieru do włosów potem spróbowałem na sidoluks natychmiastowego ścierania białej pactry, i ta druga metoda bardziej jakoś mi pasowała. Bazowy kolor to Humbrol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z loskenstainem.

 

A poza tym: malowanie- OK.

Sklejanie nie OK!

 

Gąsienice rozłażą się! "Spaw" wokół jarzma działa- bez finezji!

"Siatka" nad silnikiem wygląda nieadekwatnie do malowania!

 

Rozumiem, że to trening nakładania powłok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozytywny odbiór xD

Gąsienice rozłażą się!

Są gumowe.... to się rozłażą? xD

"Spaw" wokół jarzma działa- bez finezji!

Wiem że przerypałem xD

"Siatka" nad silnikiem wygląda nieadekwatnie do malowania!

Da się jeszcze coś z tym zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gąsienice wymienić na pojedyncze ogniwka i pomalować, pokrywę silnika zdjąć, wyciąć "siatkę" i podszlifowawszy podkleić od spodu siatkę, uzupełnić wzmocnienia z blaszki albo zamienić całą pokrywę na np. z Abera. Spaw jest "mamuci"- nic z nim nie zrobisz, ale na przyszłość poćwicz...

Pozdrawiam.

A kamuflaż jest ekstra! Jak już mówiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.