Skocz do zawartości

Poolse 1ste Onafhankelijke Parachutistenbrigade -czyt. 1PSBS


Gerd

Rekomendowane odpowiedzi

Znakomitość pod każdym względem, tematycznym, modelarskim, malarskim, fotograficznym... Na pewno jeszcze nie jeden raz tu zaglądnę, żeby pozachwycać się szczegółami, których nie sposób wszystkich obejrzeć przy pierwszej wizycie.

Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znakomitość pod każdym względem, tematycznym, modelarskim, malarskim, fotograficznym... Na pewno jeszcze nie jeden raz tu zaglądnę, żeby pozachwycać się szczegółami, których nie sposób wszystkich obejrzeć przy pierwszej wizycie.

Gratulacje

Nic dodać nic ująć, gratulacjie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelacyjny temat, swietna praca. figurki może trochę słabsze, rzuca się w oczy mocny wash. tak czy siak całość znakomita. ku chwale Ojczyzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odjazd w ciapki.

Kibicowałem od początku i jak zwykle się nie zawiodłem.

 

Widzę po oznaczeniach, że chłopaki z kompanii dowodzenia 1SBS zapierniczyli przyczepkę ze szwadronu regulacji ruchu 1 Dywizji Pancernej. Pewnie jeszcze w Szkocji... ;-)

 

Pozdrawiam

Eryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie za zainteresowanie.

 

chłopaki z kompanii dowodzenia 1SBS zapierniczyli przyczepkę ze szwadronu regulacji ruchu 1 Dywizji Pancernej.

 

Taaak, zastanawiałem się kto i kiedy się zorientuje że 'czarne 43' to kompania żandarmerii 1DPanc, swoją drogą takie trofeum... Aby było zgodnie ze 'scenariuszem' dywizjon artylerii lekkiej powinien mieć 'niebiesko-czerwone 42'. Coś jak na zdjęciu.

 

bluered42.jpg

 

Trailer padł ofiarą najgorszego doradcy modelarza, pośpiechu. Dawno temu kupiłem (w Pelcie) zestraw SK- Model (dawniej Heller) z przepięknej urody rysunkiem pana Jarosława Wróbla z Jeepem 1SBS. Teraz apel: ludzie nie kupujecie tego! Świadom jego miernoty zrobiłem to z dwóch powodów dla jak się później i teraz ponownie okazało makabrycznych kalkomanii i dla pudełka które ma do dziś. Bardziej niż na Jeepie zależało mi na arkuszu kalkomanii które częściowo nie bez problemów wykorzystałem w tym projekcie. Koniec końców oznaczenie 'czarne 109' - kopmanii dowodzenia na Samochodzie chyba, zostanie ale 43 na 42 trzeba zamienić. Będzie powód wrócić do Galerii i zameldować zmiany.

To co napisał Andrzej. Kolory figurek za bardzo intensywne i za mocne. To mi się nie podoba. Plus za wykonanie całej reszty i duży plus za polski temat.

Jeśli jesteśmy przy figurkach to powiem tak, macie Panowie rację, mam tendencję do przejaskrawiania barw, choć na żywo są nieco delikatniejsze. Figurki były malowane akrylami i przyznaję muszę jeszcze poćwiczyć żeby nie wyglądały jak 'wycięte z komiksu'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, cieniowanie mundurów żołnierzy trochę za mocne, ale twarze wyszły zajefajnie. Gratulacje, jest na co popatrzeć. i te szczur w pzrepuście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem w warsztacie Wielkie Brawa za wykonanie i oczywiście za temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.