Skocz do zawartości

ASU-85 6 PDPD 1:35 Trumpeter


axel1st

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie pomalowany i genialnie utytłany Brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł,

 

Model znam, bo go widziałem, zresztą w Kołczygłowach w roku ubiegłym i u Ciebie w Grudziądzu też byłem ze swoim, który jak pamiętam przypadł Ci bardzo do gustu.

ASU-85 to świetna miniatura. Model wykonałeś na bardzo wysokim poziomie, mnie jednak "kuje" w oczy brudzenie. Nie lubię takiego babrania. Zacieki owszem, ślady eksploatacji też, ale przysłowiowy "błocing" jak dla mnie przesadzony.

 

Poza tym jeszcze raz powtórzę, świetna robota.

Do zobaczenia, mam nadzieję że w Kołczygłowach (liczę, że dotrzecie z Piotrem), a na pewno u Was w Grudziądzu.

 

Pozdrawiam

Maciej BUDYŃ Bedyński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uoo, aż nie wiem co napisać, cieszę się, że się spodobał..

Model bardzo fajnie się składa i po poprawieniu detali ( np. tych pasków na boku ) daje dużo radochy, polecam

 

Świetny model. Jakim kolorem był malowany?

Co do kolorku, to mieszanka Pactry "russian green"," olive drab" i Lifecolor "olivegrun". Niestety nie pamiętam już proporcji, szkoda, bo mam w planach jeszcze kilka pojazdów LWP i WP...

 

Paweł,

 

Model znam, bo go widziałem, zresztą w Kołczygłowach w roku ubiegłym i u Ciebie w Grudziądzu też byłem ze swoim, który jak pamiętam przypadł Ci bardzo do gustu.

ASU-85 to świetna miniatura. Model wykonałeś na bardzo wysokim poziomie, mnie jednak "kuje" w oczy brudzenie. Nie lubię takiego babrania. Zacieki owszem, ślady eksploatacji też, ale przysłowiowy "błocing" jak dla mnie przesadzony.

 

 

Wiesz, każdy ma swoją wizję wykonania, ja troszkę zaszalałem...

Niestety do Kołczygłów nie dotrze ani Piotr, ani jego syn ( jak to nazwał mnie Marek Świderski ), mamy w tym samym terminie imprezę na zamku w Niepołomicach. Chyba napiszę oficjalne podanie o przełożenie Kołczygłów od przyszłego roku, bo żal mi opuszczać takiej fajnej imprezy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy łopaty są prawidłowe? Kształtem wyglądają jak szufle do pieca chlebowego.

 

Nie są, podobnie jak ta skrzynka na błotniku, poprawiłem parę detali ( troki na burcie, mocowanie kłody, mocowanie reflektora podczerwieni, "chlapacze" z ołowianej blaszki ) ale dwa pierwsze zauważyłem za późno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASU zawsze się podoba, bo to ładny pojazd i jak zauważył SOKOL w polskich barwach. Paweł zrobiłeś kawał ładnego modelu, na pewno będzie zauważony na zawodach.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Eliazz nie lecz kompleksów. Zastanawiam Cię czy faktycznie zbanowania ostatnie dotyczyły prawidłowych osób. Czysta agresja w stosunku do tych których nie ma. Brawo.

Alex- rozwinąłeś się fajnie, myślę że warto podpatrywać pracę R Pitucha w zakresie fajnego nieprzesadzonego brudzenia radzieckich konstrukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie jedź z nim na południe bo KFS znajdzie mnóstwo błędów, łącznie z nieosiowością lufy i nienaturalnym kolorem błota i krzywym trzonkiem od łopaty.

Zenek, ale to chyba niezbyt trafione argumenty i sam dobrze o tym wiesz, że u Kamila każdy model broni się sam jeśli jest tylko dobrze zrobiony.

 

A ASU bardzo ładne, podoba mi się, gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałbym przeprosić wszystkich, a szczególnie Kamila za ten nieszczęsny post który powstał bez mojej wiedzy w czasie imprezy imieninowej, nawet nie wiem kto go wysłał . Post został wycofany, za wszystko co było przepraszam mam nadzieję że Kamil a także inni forumowicze mi wybaczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pijesz - nie loguj się. To tak tyko żartem. A fakt jest taki że jak kiedyś zostawiłem kompa z zalogowanym kontem na Facebook to moja trzy i pół letnia córka wysłała zaproszenia chyba do 60 kompletnie przypadkowych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post który powstał bez mojej wiedzy w czasie imprezy imieninowej, nawet nie wiem kto go wysłał

Teściowa pewnie, one z zasady są be. Podejrzewałbym też stryja szwagra cioci Apolonii, ten jest mistrzem ciętej riposty, a jak popije, to jest tak cięty na KaeFeSa, że nawet grillowaną karkówką ryja mu nie idzie zapchać.

Ręce i cycki opadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.