Skocz do zawartości

Kalkomanie na polskie Dany w 1:35, kto będzie chętny?


stroju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ojej, dopiero teraz zauważyłam wątek, a 3 dni temu nabyłam ten ciekawy model. Jeżeli i dla kobiety znajdzie się arkusik będę wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uch... Musiał wygadać, jak mi się chętni zaczną wycofywać to będę wiedział kogo walnąć w łeb .

 

PS Jak dotychczas zdaję mi się że dla wszystkich starczy, listę uzupełniam na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Toro podejrzewam, że zainteresowani wiedzą. Osobiście wychodzę z założenia, że trzeba popierać forumowe inicjatywy, może w ten sposób pojawi się szansa na ruszenie innych ciekawych tematów, a trzeba pamiętać, że wyszedł właśnie Gazik a i kolejne ciekawe wozy czają się na horyzoncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uch... Musiał wygadać, jak mi się chętni zaczną wycofywać to będę wiedział kogo walnąć w łeb .

Prosta sprawa, zrób Pre-Order i załatwione.

Co do walnięcia w łeb, to ja już bym to zrobił.

 

PS. a tak naprawdę, to zainteresowani tymi kalkami, nawet jak będą ciut gorsze, powinni je kupić. Nakręciłeś fajną sprawę, a może się okazać, że zostanie z nią. Takie qrka jest życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem trochę więcej o naszych kalkach.

Będzie 56 kompletów, 7 arkuszy na których upchnęliśmy po 8 kompletów.

Wszyscy są na bieżąco dopisywani cały czas, mam już 53 komplety zaklepane.

Powinny być już gotowe na koniec lutego / początek marca.

 

Co do kalek Toro model to dość szybko się dowiedziałem że też jednak będzie robił, z resztą trochę pomagałem przy projekcie podrzucając zdjęcia, mierząc model itp, więc nie traktuję tego jako wrogiego działania...

Z resztą Tomek wejdzie ze swoimi jak już dawno moje będą wydrukowane i wyprzedane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, trza być solidarnym i popierać prywatną inicjatywne forumową.

Na chwile obecna nie bawię się we współczesną pancerkę, ale diabli wiedzą co jutro się wydarzy. Powiedz mi kolego czy można się załapać na te kalki i powiedz na (PM/Email) ile będą one kosztowały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba!! Pewnie. Poproszę 1 komplet. i nr. konta.

Czy macie zamiar robić kalki do np. Twardego w 1/72 i 35 np. z 11. LDKPanc 34 BrygadaA Kaw. Panc.?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany.

A co do płatności, to powtórzę to co chyba już pisałem:

Dopiero jak się wydrukują i będę miał je w domu, zrobię im fotkę, z każdym się skontaktuje niech zobaczy co wyszło, i czy nadal chce, jak padnie sakramentalne 'tak' to dopiero dostanie numer konta.

Z resztą jeszcze do końca nie wiemy kto będzie zbierał kasę na konto, ale pewni ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeju, daj spokój, nie bawmy się w ciuciu Babkę, podaj nr. konta, jak będą to mi wyślesz i już.

Stroju, ja jestem "kobieta pracująca" i zalatany, wiec plis o konto i po bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
I ja poproszę jeden z ostatnich zestawów.

No, będziesz drugi na liście rezerwowej, bo już 56 które powstały mam zaklepane, ale może ktoś zrezygnuje jak to zwykle bywa w ostatniej chwili więc może jeszcze się załapiesz.

 

Zamykam już listę bo mam komplet.

Kalkomanie się już wydrukowały i w piątek rozpoczną swoją podróż do Polski tak więc za tydzień może już będziemy je mieć, ustalimy w końcu kto ma zbierać pieniądze i rozsyłać. Na pewno dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hello,

 

WOOOOOOOOoooowwww !!!!

 

I don't know if it is still possible to subscribe for one of these decal sheets but I would love to get one !

 

I'm sorry I ca'nt write in Polish (I am french).

 

Can you tell me if I could still get one ?

 

I'd be glad if I could display a Polish Dana in Afghanistan at the French modelshows I attend.

 

So ?

 

Regards,

 

Richard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.