Skocz do zawartości

Kalkomanie na polskie Dany w 1:35, kto będzie chętny?


stroju

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie jeszcze nie płacić, bo to będzie chyba jednak szef zbierał, bo to do niego kalki dojdą, nie ma co jeszcze ich do mnie wysyłać, jeszcze się zgubią albo znikną w czeluściach poczty.

Powinny być na dniach bo już zostały wysłane z zagranicy ale na razie miałem wieści czy doszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Uwaga, kalkomanie już są u szefa w domu.

Jego odczucia są bardzo dobre, ostre krawędzie kolorów, indywidualne podlewki tak jak w projekcie (bo w końcu nie wydrukował u czechów tylko gdzieś indziej), ale jutro już powinna być fotka żeby każdy sobie zobaczył.

 

Cena to 25zł komplet + 5zł przesyłka.

 

Sprawy organizacyjne:

 

Każdy z listy dostanie wiadomość (pw, mail czy jak tam się ze mną kontaktował) z numerem konta do wpłat, i jeśli będzie miał zamiar nadal kupić, to napisze w odpowiedzi że zapłaci i napisze adres do wysyłki, ale to w tej wiadomości będzie wszystko napisane co i jak.

 

Zbierał pieniądze i wysyłał będzie szef, napisał że wyśle wszystko masowo jak już wszyscy zapłacą, dlatego radzę się zebrać w sobie, bo głupio będzie jak większość nie będzie mogła dostać bo ktoś zapomni wpłacić, lepiej żeby od razu napisał że rezygnuje.

 

No to na razie tyle, szykować pieniądze i czekać na wiadomość.

Oby mi skrzynki nie zapchały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za drobną obsuwę, ale wracałem z nart i nie było czasu na wchodzenie na forum.

Zdjęcie zestawu kalkomanii (są w jednym długim pasku, ale zdjęcie przeciąłem na pół by było widać w powiększeniu):

 

Kopiakalki.jpg

Kopia2kalki.jpg

 

A teraz czekać na wiadomość, nic nie pisać przed dostaniem wiadomości bo się pogubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziś koło południa kalki zostały wysłane tym co zapłacili (przynajmniej tym od których pieniądze już wpłynęły na konto tego gościa). Przekonałem go żeby jednak nie czekał aż wszyscy zapłacą, bo widzę że nie udało się w tygodniu zamknąć.

Wciąż nie dostałem informacji od następujących chętnych:

figfan

Ritter

zbychm

Agnieszka

imt

Proszę o kontakt co w sprawie kupna, bo może być tak że ktoś zapłacił ale maila mi nie wysłał więc o tym nie wiem, nie jest to moje konto, i ja tylko się dowiaduje jak ktoś mi powie.

 

Rob

Sprawdź pw, bo się 2 zwolniły.

 

Jeszcze został jeden komplet wolny!

Może ktoś będzie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja.

Rozgrzeszenia mają zbychm i Agnieszka (tu mi akurat łączność z szefem nawaliła).

 

Brak już tylko deklaracji od:

figfan

Ritter

imt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cieszę sie że dotarły, i że się podobają. No i dzięki za pomoc, parę baboli pomogłeś nam usunąć.

 

Na razie nie ma wolnych kompletów, ale dwójka zapisanych jeszcze nie dała znaków życia, a mam już chętnych na ich miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też doszły 2 kompleciki i powiem tak...jak będą się kładły tak dobrze jak wyglądają to mistrzostwo świata! Warto było pociągnąć ten projekcik i poczekać na efekt finalny. Jeszcze raz brawo dla wszystkich zaangażowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.