Skocz do zawartości

E 10 Trumpeter


GrzesiekW

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem drzewo. Czym ostatecznie je zabezpieczyć ? Unigrunt czy lakier mat?

Szkoda,bo zdjęcia nie oddają wyglądu 3D - strasznie je spłaszczają

 

P9220722.JPG

 

P9220723.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 186
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki Krzysiek. Ciut lepsze zdjęcia choć drzewo dalej wygląda jak po huraganie

 

P9230739.JPG

 

Możecie wierzyć na słowo,że na żywo tak nie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemalowałem wannę na jaśniejszy kolor.Skleiłem też magic tracki ze starej pz III by zobaczyć ile będzie widać.Jak się okazało nic nie będzie widać więc szkoda było zachodu i czasu ale trudno.

 

P9250747.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie.

 

Warsztat z blitzkriegu (choć to za wiele powiedziane) zamienił się w front wschodni - ale to nie znaczy,że nic nie robię.Niemal całą sobotę poświęciłem by coś zrobić i oto efekty (gumiaki założone by pokazać jak będzie wyglądał z gąskami). Grile przykleję po farbię - położone na sucho.

 

PA060766.JPG

 

PA060774.JPG

 

PA060782.JPG

 

PA060789.JPG

 

PA060785.JPG

 

PA060767.JPG

 

PA060763.JPG

 

Jakiś tydzień do malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek - może przesadziłem z tym jednym tyodniem. Zobaczę ile będę miał wolnego czasu.

 

Michał - dzięki.

 

Jak przykleję teraz grile to nie zapchają się farbą przy malowaniu? Malowanie to - może dam radę.Jak by co to siostrze kazałem ten twój nowy płyn do mycia kupić .

 

scan0016.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotrze. Tak zrobię.

Mało dziś czasu wkleiłem kilka drobiazgów i zrobiłem pierwszy raz dwie gałęzie do maskowania. Scenka będzie chyba tak wyglądać jak na zdjęciu.Teren,zamaskowany niszczyciel czekający na łatwy łup przy drodze lub szczere pole. Może kupię figurki ale nie obiecuję,bo wiecie,że nie mam do nich talentu...Jeśli bym zaryzykował i kupił figurki to wstawił bym jednego do obsługi km oraz 1/2 koło niszczyciela.

 

PA070793.JPG

 

PA070794.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysłów jest kilka tylko nie wiem co wybrać.

Może być to co pisałem + ci http://www.model-hit.pl/4813_dragon-6278-last-battle-austria-1945-1-35.html

 

albo e ubezpieczające saperów http://www.model-hit.pl/4814_dragon-6280-german-mine-detectors-1-35.html

 

Albo ukryty w zasadzce sam. Zastanawiam się jeszcze,bo nie umię malować figsów. Pomysł z płotkiem też bardzo fajny.

 

Dzięki Krzysiek - staram się tylko to drzewo takie ubogie trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipstein - dzięki - foto zrobię jutro.

 

Nie wyrobię się w tym terminie tygodnia. Wyjeżdżam w sobotę do dziadków na weekend a przyszły tydzień będzie wymagał dużo czasu na naukę. Mam nadzieję,że w niedzielę za tydzień będę mógł powiedzieć,że skończyłem sklejać.

W sobotę powinienem mieć już figurki do scenki.Będą te http://www.dragonmodelsltd.com/catalog/dml/new/6278/Untitled-1%20copy.jpg

 

Damian (wielkie dzięki) wysłał mi linę do niego.Powinna być w tym tygodniu więc już wszystko co potrzeba mam do tego modelu.Wstępne założenie zakończenia projektu mam nadzieję,że do miesiąca (może ulec zmianie).

 

Przepraszam za zwłokę ale nie chcę robić na szybkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre drzewko, masz je na większym zbliżeniu?

 

Przepraszam,że tak późno.

 

PA150816.JPG

 

PA150817.JPG

 

A tu do włazu wlazł szkop z dragona + żywiczna głowa CMK.

 

PA150813.JPG

 

PA150815.JPG

 

PA150814.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.