Skocz do zawartości

Sherman Firefly Hybrid Mk.IC Dragon 6228


Tenggeri

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Mnie się bardzo podoba takie upaćkanie, tak jak przedmówca uważam, że wózkom by się trochę błocka przydało, ale tylko z dołu bo od góry widać przypruszenie piachem spadającym z gąsienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model fajnie wykonany. Tak jak wspomnieli Kamil1990 i Desaxe, wózki powinny być przybłocone. Szczególnie górna ich część była nieustannie obsypywana błotem opadającym z przesuwających się nad nimi gąsienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam nadzieję, że bez szaleństw? Model prezentuje się bombowo.

Nie, nie delikatnie je "okurzę" i dodam zaschniętą ziemię w zakamarkach tak żeby całość ładnie się komponowała, bo jak na razie rzeczywiście wózki są deko zbyt czyste w porównaniu z resztą zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zrobiłem :(

Dzisiaj rano korzystając z łądnego słońca chciałem cyknąć fotki do galerii, bo model już został ukończony. Kiedy schodziłem po schodach model wymsknął mi się z rąk i wylądował z wys ok 2m prosto na wieżę, rozprysł się w mak. Tylko tyle udało mi się nazbierać z pozostałości. Nie wiem czy nadaje się to do reanimacji heh. Po czymś takim człowiek traci zapał do wszystkiego. Zabrakło 5 min, żeby Sherman na stałe wylądował na półce a nie w rozsypce, a pomyśleć, że szykował się mój najlepszy model...

jor9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas tego doświadczył to boli ale, sprawdź czy masz wszystkie części . POwkładaj do jakiegos pudełka i zastanów się czy masz siły by go odrazu składać . Jak nie to odłóż tylko nie wywalaj bo będziesz żałować pozdrawiam OlO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za doping, nie poddałem się, posztukowałem model, dodałem brakujące części z innych zestawów i wyszło tak. Swoją drogą warto mieć kilka zestawów tego samego czołgu, w razie czego jest z czego części dobierać Co prawda model nie wygląda tak dobrze jak przed glebą, ale myślę że tragedii nie ma. Oceńcie sami, wszelkie uwagi, krytykę itp chętnie przyjmę. Już nie zamierzam nic poprawiać, ale jakbyście mieli jakieś uwagi to dawajcie, być może czegoś nie zauważyłem, zrobiłem źle itp. Szczególnie proszę o opinie dotyczące brudzenia, pigmentów bo tutaj mam mieszane uczucia i nie wiem czy poszedłem w dobrą stronę.

ruzm.jpg

idxq.jpg

dh92.jpg

so88.jpg

g1b7.jpg

Teraz dorobić podstawkę, figurkę i fajrant :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.