Skocz do zawartości

Okrętowe nowości i zapowiedzi modelarskie


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

Mały Off Top

Na naszym A. pojawił się Typhoon Revella w 1:400

- staroc, dla kogos kto ma sentyment do tego modelu.

 

Na HobbyEasy jest juz do kupienia: Russia Akula II Class Attack Submarine (K355 Giepard), kosztuje 36,31 PLN + przesylka. Tanio...

Szkoda ze w ich ofercie nie pojawily sie jeszcze: Le Triomphant Hobby Bossa i powojenne Gupiki z AFV Club.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- staroc, dla kogos kto ma sentyment do tego modelu. Rolling Eyes

 

Owszem, staroć, ale innego Typhoona do kolekcji nie kupisz - albo polować na Revella albo Alangera.

 

Na HobbyEasy jest juz do kupienia: Russia Akula II Class Attack Submarine (K355 Giepard), kosztuje 36,31 PLN + przesylka. Tanio...

 

No i prosze, nic tylko kupowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny i jak to u HobbyBossa pewnie w przystępnej cenie będzie

 

KA Models wydał jakiś czas temu (zdążyła już do mnie zawitać) blaszkę do popularnego modelu Revella - Colombo Express w 1/700 klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaja panowie ciezkie pieniadze na malenstwa. Nie lepiej zainteresowac sie czyms takim? Ceny nie sa porazajace. Brakujace detale mozna bez wiekszego problemu (techniki modelarskie znacie doskonale!) wykonanc samemu, bez uciekania sie do zkupu blaszek! Tu dopiero mozna dokazywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety - dla wielu z nas ceny są jednak zaporowe - kupno modelu w skali 1/200 z wysyłką to pewnie ok 3500 - 4000 PLN

 

Zawsze sobie można coś takiego samemu zrobić plany + wycinanka (albo nawet sama wycinanka) i już ani kasa ani skala nie stanowią problemu .

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety - dla wielu z nas ceny są jednak zaporowe - kupno modelu w skali 1/200 z wysyłką to pewnie ok 3500 - 4000 PLN

 

Akagi 1:350+ blaszki i Shiokaku w tej samej skali + wszystkie dodatki, i juz prawie jest okret w skali 1:200. Za to zabwa na lata, bo taki okret mozna waloryzowac prawie bez konca.

Niektore z tych modeli sa sprzedawane przez europejskiego dystrybutora - klick Przesylka do Polski nie powinna kosztowac wiecej niz 16 €.

Niestety: modelarstwo i malzenstwo (zonaci napewno potwierdza!) to sa b. kosztowne hobby!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Tak, nawet niektórzy z nas juz to mają u siebie na półkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nawet niektórzy z nas juz to mają u siebie na półkach

 

Hehe... Ja dopiero zaczynam zbieractwo. A jak ten model Marcinie? Bo mam na niego smaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie bliźniaczy Ting Yuen leżakuje - model bardzo fajny i wygląda na atrakcyjny po złożeniu, szczególnie smakowicie wyglądają odkryte wieże artyleryjskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Tak, nawet niektórzy z nas juz to mają u siebie na półkach

 

Hehe... Ja dopiero zaczynam zbieractwo. A jak ten model Marcinie? Bo mam na niego smaka.

Ja go nie mam ale kolega Jędrek chwali się bliźniakiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, staroć, ale innego Typhoona do kolekcji nie kupisz - albo polować na Revella albo Alangera.
Były jeszcze inne pseudo-wypusty, Dragon'a i chyba Italeri

...

widzę że okręty z początku XXw zaczynają zdobywać swoich zwolenników
Dokładnie Patrząc na Twoją Mikasę (choć to model z nieco późniejszego okresu), widać że wiele można z takich modeli wyciągnąć

...

Ceny nie sa porazajace. Brakujace detale mozna bez wiekszego problemu (techniki modelarskie znacie doskonale!) wykonanc samemu, bez uciekania sie do zkupu blaszek! Tu dopiero mozna dokazywac.
Zgadzam się z Marcin'em - ceny nieco porażają Dodam tylko, że skale są mniej popularne. Na plus przemawia za to wielkość modeli

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 maja w Martoli będzie dostępny Le Triomphant Hobby Bossa

nowa Akula z Bronco też już (od jakiegoś tygodnia) sprzedaje się na Dalekim Wschodzie

 

A jak ten model

masz na zachętę

 

th_P4101808.jpg th_P4101871.jpg th_P4101901.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa Akula z Bronco też już (od jakiegoś tygodnia) sprzedaje się na Dalekim Wschodzie Mr. Green

A tak, widzialem na hobby easy Tylko wolę poczekać na jakiś rodzimy sklep, bo już miałem nieprzyjemności z paczkami zza granicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.