Skocz do zawartości

LETOV S-328 kovozavody prostejov 1/72


podciech

Rekomendowane odpowiedzi

Też go miałem.

Swoją drogą czekam na pierwszego Letova w barwach z września '39.

 

A masz Jarku jakieś zdjęcia , z tego co się orientuję to przynajmniej 3 były w Dęblinie.

Mój KP czeka na swoją kolej w "hangarze", więc wszystko przede mną, więc mógłbym spróbować

 

Pozdrawiam...Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał Wnętrze kabiny zrobiłeś. Pomimo, że fotki słabe to zauważyłem Mam w planach zakup tego zestawu (allegro oczywiście). Ale wersję kołową, słowacką z najazdu na Polskę w 1939. Jak masz jakieś fajne/jakiekolwiek plany wnętrza kabiny to jak byś był łaskaw to w wolnym czasie poprosiłbym o cokolwiek z materiałów na priv. Jeśli to nie problem, rzecz jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podciech, jak widzę nowa Twoja galerie, to mi się od razu gęba śmieje, bo wiem, ze zobaczę ciekawy model !!. Ale foty bracie to się musisz nauczyć robić !! I przy okazji nauczymy Cie co to jest "celowe postarzanie modeli" ,-))

 

PS. Przyjrzałem sie zdjęciom jeszcze raz. Nie sa takie złe. Tylko im brakuje kadrowania, troche ostrosci i kontrastu. W sumie można to zrobić obrabiając fote na kompie. A i postarzanie modeku w tym przypadku zaszło. Mnie najbardziej ujął napis "letow" i świetne wnętrza kabin, i jeszcze silnik i śmigło !!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi dość dawno go robiłem nie mam żadnych fotek i planów. Wiem że w środku są blachy EXTRATECHU ale z tego co pamiętam trzeba się nagimnastykować żeby wpakować to do środka, a resztę samemu dorobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jakieś fajne/jakiekolwiek plany wnętrza kabiny to jak byś był łaskaw to w wolnym czasie poprosiłbym o cokolwiek z materiałów na priv. Jeśli to nie problem, rzecz jasna.

 

Rysunki wnętrza były w monografii Letova w czasopiśmie L+K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunki wnętrza były w monografii Letova w czasopiśmie L+K.

 

Jarku, a masz może ten numer L+K, jeśli tak to jakbyś mógł przesłać skany; byłbym wdzięczny.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego! Nie chodzi o jakość, choć na tamte lata to mega model, ale o samo to, że jest. Wujek przywiózł mi go z Czechosłowacji, jak miałem chyba 12 lat i ... jeszcze go nie ruszyłem!!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam autora za off topic.

Fajnie byłoby aby na forum pojawiły się też modele naszych "zapomnianych" agresorów wrześniowych.

Dostępne są w przystępnej cenie słowackie wrześniowe kalki do Avii 534 i Letova (w zasadzie stosowano 3 typy oznakowań).

 

http://www.hrmodel.cz/decals.htm

 

Zamawiam komplet. Jeśli jest ktoś chętny do obniżenia kosztów pocztowych to zapraszam.

Cena kalki to ok. 4 Euro a taxa pocztowa 3.6 Euro.

Chętnych proszę na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny Letov, świetnie wyposażony. Samo pudełko już wzbudza sentyment. Zrobiłem takiego w wersji "na kołach" w latach 80-tych, przetrwał nawet dość długo, by rozpłynąć się w niebycie - pewnego razu po prostu zniknął z półki z modelami, zupełnie jak w czeskim filmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.