Skocz do zawartości

Königstiger Dragon 1/35


Polski_Czołgista

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rób rdzawych zacieków. Polecam ci takie kolory - MIG Abteilung: Snow white, sand brown, german three tone fading, german grey highlight, faded grey, do tego np. burned ochre, brown Van Dyke. używasz ich do biedronki lub zacieków. Do zacieków np spod nitów ja używam winter steaking grim z AK, ale może rainmarks z MIG-a też się nada. Jasna rdza słabo wygląda, jak już chesz to lepiej brąz Van Dyka do tego urzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

też nie bardzo mi pasują, waham się trochę czy ich nie przytłumić. Z drugiej strony tamtędy ładowano pociski do wieży i pancerny właz był kładziony w miejscu tego największego obicia. Chyba jednak go zlikwiduję i zrobię więcej małych obić w jego miejsce

 

Dokładnie tak zrób, ten plac gołej blachy troszkę jednak razi. Reszta super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Będę robił siatki maskujące i fajnie byłoby obsypać je listowiem, zastanawiam się czy używać do tego skruszonych suszonych liści (takich posiadam trochę) czy korzystać ze sposobu robienia 'wybijaka' z rurki do liści, choć trochę mi sie nie chce tego tworzyć. Czy też ostatecznie szukać nasion brzozy, wiem że to nie forum ogrodnicze ale jeśli ktoś zbiera takie nasiona to czy w jakiś konkretnych porach roku można to znaleźć pod brzózką?

A może są jakieś gotowce, choć do tej pory nie widziałem liści modelarskich

 

Z tego co wiem to nasiona brzozy śmiało możesz wykorzystać , czytałem gdzieś ,że można je znaleźć przez cały rok.

Owszem są liście modelarskie 1:35 i 1:72 - do wyboru , do koloru.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wpadłem na liście abera na mojehobby, ale w weekend jadę na grzyby to poszukam tych nasion. Może coś się znajdzie

To już tak szybko grzyby ?

W sumie możesz się rozglądać , tak myślę , za jakimiś mchami i innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubek dziergałem mniej więcej tak żeby długość ucha odpowiadała szerokości czterech złączonych palców figurki. Niestety nie mam planów niemieckiego kubka, jesli ktoś posiada to prosze podesłać na PW, chętnie se poprzykładam

Mnie nic nie zdziwi , bo sam próbuje wydziergać wiadro w 1/72 ,ale coś nie idzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.